Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

30 marca, 2020

36 pracowników szpitala poddanych kwarantannie

U jednego z pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach stwierdzono koronawirusa. Placówka wdraża wszystkie procedury związane z działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

36 pracowników, którzy mieli kontakt z chorym, objęto kwarantanną domową. Pracownik z koronawirusem również przebywa w domu i czuje się dobrze. Podczas swojej pracy w szpitalu nie miał bezpośredniego kontaktu z pacjentami.

Apeluję do Personelu szpitala, aby wyraził zrozumienie dla obecnej sytuacji i wykonywał obowiązki zawodowe w dalszym ciągu sumiennie, i w sposób zgodny z procedurami wdrożonymi w sytuacji pandemii koronawirusa. Drodzy mieszkańcy powiatu tarnogórskiego, prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, odpowiedzialne zachowania, dbanie o zdrowie własne i swoich najbliższych. Na bieżąco będziemy przekazywać informacje odnośnie zmian w funkcjonowaniu szpitala – informuje Prezes Zarządu dr n.med. Leszek Jagodziński, który również został objęty kwarantanną.
Weronika Herzog

Możliwość komentowania jest wyłączona.