Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
tło

Redakcja

Aniela Jany

prezes

Ukończone studia magisterskie na dwóch kierunkach: socjologia i psychologia oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania placówkami pomocy społecznej. Jest również mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Posiada uprawnienia i kompetencje doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy, wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji w Zarządach wielu podmiotów ekonomii społecznej oraz w realizacji projektów o charakterze społecznym.

Michał Bednarczyk

producent i montażysta

Specjalizuje się w organizacji produkcji: od scenariusza po nagranie lektora i korekcje barwna. Jego pasja jest znajdowanie nietuzinkowych lokacji filmowych, zwłaszcza na Śląsku. Od czasu do czasu realizuje filmy promocyjne z polotem jako montażysta. W swojej pracy kieruje się elastycznym inteligentnym podejściem.

Martyna Majewicz 

dziennikarz/montażysta

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizuje się w tematach społecznych i kulturalnych. Jej największą pasją jest fotografia.

Paweł Polok

dziennikarz

Artysta estradowy, satyryk, prezenter telewizyjny. Milosnik historii i  kultury Slaska, a takze  serowar, wedliniarz i zielarz (chodzi o legalne ziola xD)

Marek Lorenc

montażysta

Montażysta, front-end developer. Z zamiłowania muzykant: gitarzysta w zespole Last of the Crown. Sportowy świr. Filmowiec amator, z ciekawości często zagląda do wnętrza sprzętu. Koci sługa.

Jola Golik

Muzyk

Jestem muzykiem zawodowym. Kwalifikacje zdobyłam w 1998 roku w ZUR Katowice (Zakład Usług Rozrywkowych) . Chodziłam do Państwowej Szkoły Muzycznej w Chorzowie na PERKUSJĘ. Od zawsze muzyka jest moją pasją. Gram na instrumentach klawiszowych. Doświadczenie muzyczne zdobywałam przez lata. Współpracowałam z artystami śląskiej sceny takimi jak: Grzegorz Stasiak, Marian Makula. Grałam w spektaklach: ELWER SHOW, POZŁACANY WARKOCZ, MOJA NASZA KLASA. Robiłam i realizowałam wiele projektów muzycznych. MUZYKA TO MOJE ŻYCIE.