Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
tło

Redakcja

Aniela Jany

prezes

Ukończone studia magisterskie na dwóch kierunkach: socjologia i psychologia oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania placówkami pomocy społecznej. Jest również mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Gliwicach. Posiada uprawnienia i kompetencje doradcy zawodowego oraz pośrednika pracy, wieloletnie doświadczenie w pełnieniu funkcji w Zarządach wielu podmiotów ekonomii społecznej oraz w realizacji projektów o charakterze społecznym.

Darek Ryczkowski

Redaktor

Śląski pozarządowiec, - wielbiciel demokracji lokalnej i transparentności w życiu publicznym.

Michał Bednarczyk

producent i montażysta

Specjalizuje się w organizacji produkcji: od scenariusza po nagranie lektora i korekcje barwna. Jego pasja jest znajdowanie nietuzinkowych lokacji filmowych, zwłaszcza na Śląsku. Od czasu do czasu realizuje filmy promocyjne z polotem jako montażysta. W swojej pracy kieruje się elastycznym inteligentnym podejściem.

Łukasz Ciszowski

Montażysta

Producent, filmowiec, montażysta i od kilku lat przedsiębiorca. Przeszedłem długą drogę zahaczając o wiele gałęzi usług kreatywnych. Dzięki temu jestem w stanie skutecznie dowozić wymagające projekty oraz efektywnie zarządzać zespołem. Współpracuję ze Śląską TV od dłuższego czasu głównie przy produkcjach wideo.

Martyna Majewicz 

dziennikarz/montażysta

Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizuje się w tematach społecznych i kulturalnych. Jej największą pasją jest fotografia.

Paweł Polok

dziennikarz

Artysta estradowy, satyryk, prezenter telewizyjny. Milosnik historii i  kultury Slaska, a takze  serowar, wedliniarz i zielarz (chodzi o legalne ziola xD)

Angelika Bławat

dziennikarz

Entuzjastyczna i wysoko zorganizowana managerka oraz reporterka, absolwentka International Business ze specjalizacją w Marketingu i Handlu. Zwyciężczyni międzynarodowego stypendium, zaocznie ukończyła 2 lata Coachingu i Doradztwa filozoficznego na Uniwersytecie Śląskim. Współwłaścicielka marki w agencji "CCFilmy" w Katowicach, posiada 8-letnie doświadczenie w firmie Ja,Rock, gdzie organizowała turnieje esportowe, wprowadzała marki, takie jak X-Kom, Asus czy PlayStation, na polski rynek. Aktywnie uczestniczyła w organizacji największych wydarzeń charytatywnych, a wraz z Ja,Rockiem przyczyniła się do rozwoju polskiego streamingu, zrzeszając najbardziej opiniotwórczych influencerów. Prywatnie pasjonatka podróży i samorozwoju, zajmuje się również graniem, fotografią i muzyką w wolnych chwilach.

Jola Golik

Muzyk

Jestem muzykiem zawodowym. Kwalifikacje zdobyłam w 1998 roku w ZUR Katowice (Zakład Usług Rozrywkowych) . Chodziłam do Państwowej Szkoły Muzycznej w Chorzowie na PERKUSJĘ. Od zawsze muzyka jest moją pasją. Gram na instrumentach klawiszowych. Doświadczenie muzyczne zdobywałam przez lata. Współpracowałam z artystami śląskiej sceny takimi jak: Grzegorz Stasiak, Marian Makula. Grałam w spektaklach: ELWER SHOW, POZŁACANY WARKOCZ, MOJA NASZA KLASA. Robiłam i realizowałam wiele projektów muzycznych. MUZYKA TO MOJE ŻYCIE.