Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

12 lutego, 2020

LARMO – Ogólnopolski Konkurs na Współczesną Piosenkę Inspirowaną Powstaniami Śląskimi

Teatr Rozrywki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Akademią Muzyczną w Katowicach zaprasza do udziału w LARMIE! Ogólnopolskim Konkursie na Współczesną Piosenkę Inspirowaną Powstaniami Śląskimi.

Muzyka zajmuje szczególne miejsce w historii Śląska. Nie tylko towarzyszy nam w trakcie kluczowych wydarzeń dla regionu, jest także nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. To właśnie Śląsk jest domem rodzinnym wielu twórców, którzy zyskali uznanie na całym Świecie. Jak więc jeśli nie muzyką mówić o Powstaniach Śląskich i inspirującej historii tego miejsca?

Konkurs skierowany jest do twórców muzyki z całej Polski. Laureat konkursu wyłoniony w trakcie Koncertu Finałowego w Teatrze Rozrywki otrzyma 10 000 zł, możliwość nagrania teledysku oraz udział w nagraniu okolicznościowego albumu muzycznego. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2020 roku.

Na stronie larmo.teatr-rozrywki.pl znajduję się formularz zgłoszeniowy, szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu.
Konkurs LARMO! organizowany jest przez Teatr Rozrywki w Chorzowie w ramach programu obchodów 100-lecia Powstań Śląskich dofinansowanych ze środków Województwa Śląskiego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.