Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Action otwiera sklep w katowickim Supersamie

18 marca 2021 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w katowickim Supersamie, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6A. To jedna z najlepszych lokalizacji holenderskiej marki na Śląsku. Na odwiedzających Action czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. meble i akcesoria ogrodowe, zestaw śrubokrętów, lokalizator kluczy, wybrane kosmetyki oraz spodnie do jogi i długie sukienki.
Katowice są dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie tutaj działa polskie biuro Action. Do tej pory mieliśmy tu jeden sklep i bardzo zależało nam na otwarciu kolejnego. Czekaliśmy jednak na odpowiednią lokalizację. Supersam, jedno z największych i najpopularniejszych katowickich centrów handlowych, położone w samym sercu miasta, idealnie wpisuje się w naszą strategię rozwoju. Również marka Action stanowi świetne uzupełnienie portfolio najemców obiektu, zwłaszcza że dyskonty są istotną częścią jego oferty. Mam nadzieję, że klienci Supersamu będą nas często odwiedzać. Obecnie szczególnie polecamy im asortyment wiosenny, w tym akcesoria wielkanocne oraz produkty, które pomogą uporządkować oraz odświeżyć mieszkanie i ogród po zimie. Przypominamy też, że w Action nie brakuje artykułów pierwszej potrzeby, maseczek ochronnych i antybakteryjnych żeli do rąk. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że bezpieczeństwo klientów i pracowników jest naszym priorytetem, dlatego oba nasze sklepy w Katowicach są wyposażone w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomagają zachować odpowiedni dystans – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.
W samym centrum
Sklep Action w Supersamie zajmuje powierzchnię ponad 1000 m2 na poziomie -1. Klienci mogą tu robić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Do centrum handlowego można łatwo dojechać z różnych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W pobliżu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe, przystanki autobusowe i tramwajowe, a także dworzec PKP. Zmotoryzowani mają do dyspozycji kilkupoziomowy parking na około 400 samochodów. Przez dwie godziny postój jest darmowy.
Niskie ceny, duży uśmiech
Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.
Obecnie Action poleca przede wszystkim akcesoria wielkanocne, w tym dekoracje, zestawy typu „zrób to sam” dla dzieci, a także zastawę i słodkie przekąski na świąteczny stół. Ponieważ wiosna to świetny czas na porządki, Action proponuje też klientom bogaty asortyment środków czystości, akcesoria do przechowywania oraz artykuły wyposażenia wnętrz wykonane z naturalnych materiałów, z motywami flory i fauny, które świetnie wpisują się w tegoroczne trendy. Firma nie zapomniała przy tym o miłośnikach ogrodnictwa i przygotowała dla nich ofertę różnego rodzaju narzędzi i akcesoriów do prac w ogrodzie, bejc do drewna, zestawów do uprawy roślin oraz nasion i nawozów. Wiosną warto również zadbać o kondycję, dlatego w Action nie brakuje akcesoriów i zdrowych przekąsek dla osób uprawiających sport.
O ACTION
Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1700 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i w Czechach. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na żadne ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Action posiada obecnie 109 sklepów w Polsce i zatrudnia tu ponad 1600 osób.

Więcej informacji na: https://www.action.com/pl-pl i www.action.com.

Źródło: OneMulti

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *