Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Gospodarka/Polityka

20 sierpnia, 2020

Action po raz pierwszy w Piekarach Śląskich

20 sierpnia 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój pierwszy sklep w Piekarach Śląskich. Marka świetnie uzupełnia ofertę lokalnego parku handlowego MMG Centers*. W nowym markecie odwiedzający znajdą ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są artykuły szkolne i papiernicze oraz odzież i ręczniki.

– Śląsk to dla nas region z ogromnym potencjałem, dlatego konsekwentnie rozwijamy tu naszą sieć. Na początku sierpnia br. otworzyliśmy pierwszy sklep w Mysłowicach, teraz przyszedł czas na Piekary Śląskie, a do końca miesiąca planujemy jeszcze debiut w Tychach. Na lokalizację najnowszego marketu Action wybraliśmy miejsce, które jest bardzo dogodne dla klientów, ponieważ skupia pod jednym dachem wiele znanych marek i jest świetnie skomunikowane. W trosce o bezpieczeństwo odwiedzających oraz pracowników, nasz sklep w Piekarach Śląskich został wyposażony w środki dezynfekujące i ekrany ochronne przy kasach. Szerokie alejki i oznaczenia na podłodze zapewniają dodatkowy komfort zakupów, pomagając zachowywać odpowiedni dystans – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Wszystko pod jednym dachem

Nowy sklep Action znajduje się w jedynym parku handlowym w mieście – MMG Centers* Piekary Śląskie, przy ul. Karola Miarki 13. Atrakcyjny mix najemców, który tworzą popularne sklepy oferujące odzież, obuwie, elektronikę, artykuły sportowe i wyposażenie wnętrz oraz drogeria, sprawia, że jest to świetne miejsce na większe zakupy. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest położenie w pobliżu drogi wojewódzkiej 911, będącej główną obwodnicą Piekar Śląskich, oraz autostrady A1. Obiekt jest bardzo dobrze widoczny, dlatego przyciąga nie tylko mieszkańców miasta, ale także osoby zmotoryzowane z dalszych okolic. Na klientów czeka parking na ponad 270 miejsc postojowych.

Zaskakująca oferta

Action jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 960 m² i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.
W sezonie wakacyjnym Action poleca szczególnie artykuły, które umilą spędzanie czasu na powietrzu. Przede wszystkim są to akcesoria do tak lubianego przez Polaków grillowania, w tym różnego rodzaju grille, brykiet, termometr do mięsa, artykuły do czyszczenia grilla, sztućce, talerzyki, miseczki, a także kolorowe kubki i tekstylia. Na miłośników plażowania czekają stroje kąpielowe, dmuchane materace i zabawki oraz piłki i torby plażowe. Natomiast osobom, które nie wybierają się nad morze, Action poleca dmuchane baseny w różnych rozmiarach. W ofercie holenderskiej sieci nie brakuje też różnorodnych akcesoriów do zabaw z dziećmi w plenerze, takich jak piłki, zestawy do robienia baniek mydlanych i do gry w bule, narzędzia ogrodowe Mini Matters czy składana bramka piłkarska. Dodatkowo, od połowy sierpnia rodzice mogą liczyć na atrakcyjne promocje na artykuły szkolne i papiernicze.

O ACTION

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób, z czego 41 000 jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia, a dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych. Firma może zagwarantować swoim klientom niskie ceny ze względu na dużą skalę i efektywność zakupów, optymalną dystrybucję oraz racjonalną politykę kosztową w całej organizacji. Action nie godzi się na jakiekolwiek ustępstwa względem jakości, bezpieczeństwa ani warunków produkcji oferowanych artykułów. Polityka Etycznego Pozyskiwania Action zapewnia odpowiedzialne podejście do produkcji, zarówno pod względem społecznym, jak i środowiskowym.

Action posiada obecnie 74 sklepy w Polsce i zatrudnia tu ponad 1000 osób.
Źródło:OneMulti

Możliwość komentowania jest wyłączona.