Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Sprawy regionu

24 stycznia, 2022

Adam Piwowar – rewolucjonista, odkrywca, wolnomularz

,,Adam Piwowar – rewolucjonista, odkrywca, wolnomularz” to ostatnia nasza realizacja w ramach cyklu ,,Śladem śląskich muzeów” w Muzeum Miejskim Sztygarka w Dąbrowie Górniczej . Zachęcamy do obejrzenia!

Zgodnie z obietnicą, chcemy Państwa zaprosić do obejrzenia naszego nowego cyklu pt. ”Śladem śląskich muzeów”. Zaprezentujemy w nim wystawy stałe z takich placówek jak: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, Muzeum w Chorzowie, Muzeum Historii Katowic, Muzeum w Tarnowskich Górach, Muzeum Miejskie Sztygarka oraz Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. To idealna propozycja dla tych, którzy nie mieli okazji zwiedzenia tych miejsc, ale również dla tych, którzy dobrze je znają i dzięki temu programowi na nowo zachwycą się śląską historią, kulturą i sztuką.
To idealna propozycja dla tych, którzy nie mieli okazji zwiedzenia tych miejsc, ale również dla tych, którzy dobrze je znają i dzięki temu programowi na nowo zachwycą się śląską historią, kulturą i sztuką.
PS. Jeśli chcesz być na bieżąco, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube – https://www.youtube.com/c/Śląskatv24 🙂
Odwiedź naszą stronę: https://www.slaska.tv
Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, Muzeum w Chorzowie, Muzeum Historii Katowic, Muzeum w Tarnowskich Górach, Muzeum Miejskie Sztygarka, Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *