Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

09 października, 2019

Aerobic sportowy jest w modzie

Aerobic sportowy jest w modzie

Już niebawem 15-letnia Marcelina Lorentowicz zawodniczka gliwickiej Akademii Talentów, będzie reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata, w aerobiku sportowym w Holendrskim Leiden.

Aerobic sportowy – to połączenie gimnastyki, akrobatyki sportowej i tańca. To trudna techniczne i wymagająca dyscyplina sportowa, która bardzo dużo pracy wymaga od samego zawodnika. W tym roku na MŚ jedziemy w dwuosobowym składzie: Marcelina Lorentowicz -athlete, Marzena Bartoszewicz –coach. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić jak najwięcej młodych osób do rozpoczęcia swojej przygody z aerobikiem sportowym. Dzięki temu, za rok będziemy mogli pojechać na Mistrzostwa Świata w większym składzie. – mówi Marzena Bartoszewicz z Akademii Talentów.


Zależy nam, aby promować aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, wspierać ich małe i duże sukcesy oraz motywować ich do działania i dalszej pracy – dodaje Marzena Bartoszewicz z Akademii Talentów.
Szczegółowe informacje odnośnie Mistrzostw Świata oraz transmisji online, są dostępne na stronie internetowej FISAF International:http://www.fisafinternational.com/en/sports-aerobics-fitness

Możliwość komentowania jest wyłączona.