Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

AKCJA ZAKUPOWA „Buy&MUM” MAJOWE NAGRODY ZA ZAKUPY W FORUM NA DZIEŃ MATKI


O karty podarunkowe do takich sklepów jak: APART, W.Kruk, BRIJU, YES, Wittchen i Ochnik mogą powalczyć klienci gliwickiego Centrum Handlowego FORUM. Od 25 do 28 maja prowadzona jest kolejna akcja typu kupujesz-zyskujesz. Aby uczcić Dzień Matki w specjalnej akcji nagradzani będą klienci, którzy dokonują w tych dniach zakupów i rejestrują swoje paragony w programie lojalnościowym na stronie forumgliwice.online.

Każdy klient CH FORUM, który od 25 maja, od 12:00 do końca dnia 28 maja, do zamknięcia centrum, zrobi zakupy, dokona zgłoszeń i zarejestruje paragony na forumgliwice.online może wygrać karty podarunkowe o wartości 100 zł jedna. Może je potem zrealizować w sklepach chętnie odwiedzanych przez klientów, takich jak: APART, W.Kruk, BRIJU, YES, Wittchen i Ochnik.
– Celem nasze akcji typu kupujesz-zyskujesz jest uczynienie z zakupów w naszym centrum zabawy i radości. Jeżeli ktoś więc szuka prezentu z okazji Dnia Matki to kupuj w FORUM i zgarnia dodatkowe pieniądze. Przeznacza je na kolejne zakupy w sklepach, które są uwielbiane nie tylko przez mamy. Nasi klienci lubią te akcje i zawsze odpowiadają na nie z radością – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.
W puli nagród czeka aż 140 kart podarunkowych. Każdy uczestnik może brać udział w tej akcji wielokrotnie.
Aby wystartować w akci „Buy&MUM” trzeba być zarejestrowanym we wspomnianym programie i zrobić zakupy za co najmniej 300 zł na minimalnie 3 paragonach. Jednak żaden z tych paragonów nie powinien być mniejszy niż kwota 30 złotych.
Następnie należy wejść na: forumgliwice.online i zarejestrować paragony w programie lojalnościowym (forumgliwice.online) z zasadami opisanymi w regulaminie.
Spieszcie się, bowiem liczba nagród jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania puli nagród.
Treść regulaminu akcji jest dostępna na stronie internetowej https://forumgliwice.online na stronie internetowej https://forumgliwice.pl oraz w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH Forum w Gliwicach.
Przypominamy, że kupując w FORUM można pomagać potrzebującym. Na platformie forumgliwice.online zbierając punktu w programie lojalnościowym cały czas można je przekazywać też na wsparcie konkretnej organizacji charytatywnej. Aktualnie są to: Stowarzyszenie GTW Gliwice, zaangażowane w pomoc ukraińskim uchodźcom oraz gliwickie schronisko dla bezdomnych zwierząt.
Zapraszamy do CH FORUM!

Możliwość komentowania jest wyłączona.