Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

01 kwietnia, 2021

Ale babka od Libero Katowice! Galeria rozdaje świąteczne upominki i wspiera medyków

Nic nie cieszy tak, jak świąteczne prezenty – zwłaszcza te słodkie! Libero Katowice znów wyruszyło w miasto i z okazji zbliżającej się Wielkanocy, rozdaje mieszkańcom Katowic bezpłatne zestawy słodkich upominków. A w nich – świąteczne babki, czekoladowe jajka i bony o wartości 15 zł do wykorzystania w punktach gastronomicznych w Libero. W geście solidarności, w obliczu trzeciej fali pandemii, galeria wspiera także medyków z Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach oraz Szpitala Wojewódzkiego Megrez w Tychach, przekazując im prawie 300 zestawów wielkanocnych słodkości.
Tak smacznej wielkanocnej akcji jeszcze nie było. Podczas gdy większość sklepów w galeriach jest zamknięta, Libero Katowice tradycyjnie nie daje o sobie zapomnieć. Z okazji nadchodzących Świąt galeria rozdaje mieszkańcom Katowic aż 1000 wielkanocnych babek w zestawach z czekoladowymi jajkami. Dodatkowo, do każdego słodkiego upominku dołączany jest bon o wartości 15 złotych do wykorzystania w punktach gastronomicznych i kawiarniach Libero do końca kwietnia. W ten sposób galeria zachęca klientów do zamawiania dań na wynos, wspierając tym samym najemców gastronomicznych. Świąteczne prezenty po raz kolejny rozwozić będzie furgonetka Libero. Od środy 31 marca do Wielkiej Soboty 3 kwietnia wóz odwiedzi aż kilkanaście dzielnic Katowic.

W Libero stale pamiętamy o mieszkańcach Katowic i przez ostatni rok robimy wszystko, aby pomimo trudności, być blisko nich i dzielić się z nimi dobrą energią. Cieszymy się, że wielkanocne babki od Libero Katowice zagoszczą na świątecznych stołach. To tradycyjne wypieki z małej piekarni z Ustronia. W ten sposób wspieramy także lokalnych przedsiębiorców. Nie zapominamy również o naszych najemcach i rozdajemy mieszkańcom bony do wykorzystania w strefie gastronomicznej. Tradycyjnie, chcemy też pomóc Fundacji „Index do Przyszłości” – mówi Aleksander Poltier, marketing manager Libero Katowice.
Libero Katowice wspiera medyków i organizacje charytatywne
Libero Katowice w swoich działaniach skupia się także na wsparciu tych, którzy pomagają innym. Przy okazji i tej akcji, galeria zachęca do wsparcia katowickiej fundacji „Index do Przyszłości”, która pomaga dzieciom, młodzieży oraz osobom starszym. Dobrowolne datki na jej rzecz można wrzucać do specjalnej, oznaczonej logotypem organizacji, puszki w wozie Libero.

Ponadto, w obliczu trzeciej fali pandemii, Libero Katowice postanowiło wesprzeć medyków, którzy od ponad roku niestrudzenie podejmują heroiczną walkę z pandemią. Podczas pierwszej fali COVID-19 gesty solidarności wobec personelu medycznego były niemal codziennością. Dziś sytuacja się zmieniła, ale Libero chce okazać wdzięczność za ich trudną pracę, poświęcenie i pomoc Pacjentom. Prawie 300 słodkich zestawów z babkami wielkanocnymi w piątek z samego rana trafi do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach – Szpitala w Ochojcu, które jest placówką patronacką szpitala tymczasowego w Pyrzowicach oraz do Wojewódzkiego Szpitala „Megrez” w Tychach, który podczas pierwszej fali pandemii był szpitalem jednoimiennym.
Mamy nadzieję, że te drobne gesty wsparcia i słodkie upominki, choć w małej części umilą ten trudny czas z którym obecnie zmaga się personel medyczny Dziękujemy tym samym za ich oddanie i wysiłki trwające już ponad rok – dodaje Aleksander Poltier, marketing manager Libero Katowice.

„Ale babka od Libero” – gdzie pojawi się wóz z prezentami?
Pojazd Libero wypełniony słodkimi babkami, pojawi się w sumie aż w 11 dzielnicach Katowic. Każdego dnia stacjonować będzie w kilku miejscach.
31.03 (środa)
13:00 – Nikiszowiec Jantor, 14:30 – Os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego (przy targu)
01.04 (czwartek)
13:00 – Stara Ligota, róg ul. Rolnej i ul. Wodospady, 14:30 – Ligota, ul. Koszalińska (przy boiskach VII LO), , 16:00 – Kokociniec, ul. Zielona (przy szkole)
02.04 (piątek)
13:00 – Murcki Rynek, 14:30 – Ochojec, ul. Prusa (przy kościele) 16:00 – Piotrowice, ul. Radockiego (przy Tesco)
03.04 (sobota)
13:00 – Kostuchna, ul. Szramka (przy boisku), 14:30 – Zadole, ul. Wczasowa (przy MOSiR), 16:00 – Brynów, ul. Pola (przy KWK Wujek)

Źródło: Instytut Publico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *