Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Aplikacja „Czyste Świętochłowice” już dostępna


Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach wdrożyło testową wersję aplikacji „Czyste Świętochłowice”, którą każdy z mieszkańców może pobrać na swój telefon.

„Czyste Świętochłowice” to aplikacja pozwalająca na pobieranie harmonogramu odbiorów odpadów komunalnych w mieście Świętochłowice. Aplikacja automatycznie powiadomi o nadchodzącym terminie wywozu odpadów. Aplikacja posiada również wszystkie informacje związane z eko edukacją takie jak opisy jak prawidłowo segregować odpady. „Czyste Świętochłowice” pomoże również przy segregacji odpadów podpowiadając co zrobić z problematycznymi odpadami.

Aplikacja zawiera kalendarium planowanych i wykonanych usług wywozu odpadów, możliwość zgłoszenia problemów z odpadami, wymiary stawek płatności oraz ich terminów, a także informacje o jakości powietrza. Również punkty zbiórek niebezpiecznych odpadów oraz informacje dotyczące poziomu recyklingu i wiele ciekawostek z tym związanych
Zachęcamy do instalacji aplikacji na Państwa urządzeniach, na jej propagowaniu i polecaniu swoim znajomym oraz przekazywaniu wszelkich uwag w nieprawidłowym działaniu.
Aplikację można wyszukać w sklepie PLAY na swoim urządzeniu lub pobrać ze strony:
http://play.google.com/store/apps/details?id=pl.codever.ecoharmonogram.swietochlowice&gl=PL

źródło: UM Świętochłowice

Możliwość komentowania jest wyłączona.