Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Nauka

24 września, 2020

Bądź częścią 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE!

Wiemy już, że piąta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się między 10 a 12 kwietnia 2021 roku. Już w czwartek 24 września, punktualnie o 12.00, wystartuje nabór aktywności. Poszukiwani są popularyzatorzy nauki, którzy zaproponują warsztaty, wykłady, wystawy, stanowiska pokazowe, które wejdą w skład programu piątej edycji jednego z największych festiwali nauki w kraju. Podczas poprzedniej edycji ŚFN, festiwalowe aktywności oglądało ponad 50 tysięcy uczestników!

Po raz kolejny organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów do zaprezentowania swoich fascynacji podczas święta śląskiej nauki w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach! Podobnie jak w poprzednich latach zgłoszenia można przekazywać z użyciem formularza online. Organizatorzy nastawiają się na realizację wydarzenia w formie hybrydowej, co oznacza, że w niektórych elementach programu na miejscu w MCK będzie mogła wziąć udział z góry ustalona liczba osób, natomiast pozostali chętni będą mogli skorzystać z tych atrakcji za pośrednictwem transmisji online. Popularyzatorzy nauki przekazujący swoje propozycje na festiwalu są więc proszeni o zaproponowanie rozwiązań nieoczywistych, przyciągających uwagę i takich, które sprawdzą się zarówno wśród uczestników obecnych w MCK, jak i uczestniczących online.

Komitet organizacyjny ŚFN będzie się starał pomóc wszystkim zainteresowanym w opracowaniu zgłoszeń i przygotowaniu opisów aktywności hybrydowych. Do dyspozycji popularyzatorów pozostaje biuro organizacyjne festiwalu (e-mail: sfn@us.edu.pl, tel. 32 359 23 25).

Źródło: Uniwersytet Śląski w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *