Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

13 listopada, 2019

Balsam dla duszy czyli Palm Jazz Festiwal

Balsam dla duszy czyli Palm Jazz Festiwal

Muzyka, a w szczególności jazz pozwala na oderwanie się od codzienności. Artyści stawiają na improwizacje, bo taki jest jazz, ale nie brakuje im kunsztu i precyzji oraz eksplozji i zabawy dźwiękami. Wszystko to tworzy na scenie wybuchową mieszankę stylów, którą będziemy mogli usłyszeć 15 listopada o godz. 19:00 w Arenie Gliwicach podczas Palm Jazz Festiwal.
Jednego wieczór, jedna scena, dziesiątki muzyków i dwutysięczna publiczność, która będzie mogła uczestniczyć w wieloetapowym koncercie, mającym wbić się w produktywne rewiry wyobraźni odbiorcy muzyki i stworzyć tam emocjonalny spektakl. Koncert Krzysztof Kobyliński & Friends, oparty na muzyce polskiego, gliwickiego kompozytora.
Kobyliński wystąpi w towarzystwie zespołu KK Pearls (Reut Rivka – wokal , Edi Sanchez – bas, Dima Gorelik – gitara, Waldemar Linder – perkusja, wokalisty: Stanisław Sojka, trębacza – Eric Truffaza i Aukso Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod batutą Marka Mosia.
Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, na taka ucztę muzyczną, pewnie ucieszy Was atrakcyjna zniżka, mianowicie młodzież do 18 lat studenci do 26 lat oraz osoby powyżej 60 roku życia, mogą zakupić bilety na to wydarzenie w promocyjnej cenie 1zł.

Możliwość komentowania jest wyłączona.