Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

13 października, 2020

BECEK zaprasza do Klubu Zielonej Żyrafy i spotkanie z Robocikiem Recykluszkiem

W najbliższą sobotę (17 października) Bytomskie Centrum Kultury „odwiedzi” Robocik Recykluszek, którego BECEK zaprosił w ramach Klubu Zielonej Żyrafy. Jego wizyta będzie opowieścią o śmieciach i ich marzeniach, które mogą spełniać dzieci, jeśli tylko zaczną segregować odpady. Dzieci pobawią się w zbieranie śmieciowych rekwizytów, które po wrzuceniu do kosza na zmieszane odpady, nagle w postaci kukiełek ożyją, przy okazji skarżąc się dzieciom, jak im źle i ciasno w koszu, w którym nie mogą spełniać swoich marzeń o byciu zabawkami. Podczas warsztatów każde dziecko będzie mogło wykonać z materiałów z odzysku, swojego własnego Robocika Recykluszka – pomocnika segregacji.

Czas trwania 120 minut. Prowadzenie: Agata Maciejaszek – Odpady Spod Lady. Cena biletu 20 zł/osoby. Link do zakupu biletów: https://becek.pl/program/system_biletowy/2231

Klub Zielonej Żyrafy to cykl warsztatów artystycznych dla dzieci z rodzicami, promujących twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie
Klub Zielonej Żyrafy – Robocik Recykluszek
17.10.2020 (sobota), godz. 11:00 – 13:00,
Bytomskie Centrum Kultury, sala Akwarium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *