Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

04 stycznia, 2020

Beskidy Winter Go – otwarto sezon narciarski

Wojewódzkie otwarcie sezonu narciarskiego zainaugurowano dziś w Wiśle. Otwarcia dokonał marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski a oficjalna inauguracja sezonu narciarskiego w województwie śląskim pod hasłem Beskidy Winter Go miała miejsce na terenie ośrodka Skolnity w Wiśle. Dla gości i mieszkańców przygotowano wiele atrakcji, w tym bezpłatny stok dla wszystkich narciarzy, bezpłatne zajęcia z instruktorami, warsztaty, animacje, pokazy, prelekcje, spotkania, koncerty i wieczorną zabawę z DJ-em.
Organizatorzy: marszałek województwa oraz m.in. gospodarze gmin beskidzkich podczas dzisiejszej konferencji zwracali uwagę na olbrzymią potrzebę promocji Beskidów jako ważnego obszaru turystycznego w kraju.

„Dziś pokazujemy potencjał Beskidów, które są doskonałym miejscem na rodzinny wypoczynek zarówno latem jak też i zimą. Bogata oferta dla narciarzy jest połączona z atrakcyjną propozycją kulturalną i rekreacyjną. Województwo Śląskie jest różnorodne i bogate w tradycje” – powiedział marszałek Jakub Chełstowski.

Możliwość komentowania jest wyłączona.