Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

23 września, 2020

Bezpłatne konsultacje psychologiczne dla osób w kryzysie emocjonalnym

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic i okolic na bezpłatne konsultacje psychologiczne, które odbywają się w formie online i na żywo (w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ulicy Kopernika 14 w Katowicach).
Konsultacje trwają 50 minut, prowadzi je mgr Marzena Kutermak, psycholog i coach. Wszystkich zainteresowanych konsultacjami, prosimy o wiadomość na psycholog@niewykluczaj.pl w celu umówienia terminu spotkania.

Kryzys psychiczny może spotkać każdego z nas, i to w najmniej spodziewanym momencie. W szczególnie trudnej sytuacji są osoby młode, nastolatki – konieczność oczekiwania w długich kolejkach na wizytę u specjalisty, lęk przed zwierzaniem się dorosłym ze swoich problemów, w niektórych przypadkach brak wsparcia ze strony opiekunów i nauczycieli… to wszystko może przytłaczać i zniechęcać do poszukiwania pomocy. My jednak wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na to, by zapewnić mu możliwość szczerej rozmowy oraz wsparcie, dlatego chcemy wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich którzy czują, że nie radzą sobie ze swoją sytuacją życiową. Nie ma nic wstydliwego ani złego w szukaniu pomocy specjalisty, gdy kryzys psychiczny uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Jeśli potrzebujesz wsparcia i czujesz, że rozmowa z psychologiem może Ci pomóc, napisz do nas na psycholog@niewykluczaj.pl

Źródło: Stowarzyszenie Klucz – Stop Społecznym Wykluczeniom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *