Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

08 września, 2020

Bezpłatne spotkania z psychologiem dla osób LGBT+ w Katowicach

Społeczność LGBT+ jest szczególnie narażona na problemy ze zdrowiem psychicznym – ze względu na dyskryminację, wykluczenia czy odrzucenie przez swoich bliskich, dlatego już od 15 września Stowarzyszenie Klucz – Stop Społecznym Wykluczeniom rusza z BEZPŁATNYM wsparciem psychologicznym dla osób LGBT+ w potrzebie.

Spotkania z psycholożką będą odbywać się co drugi wtorek w Katowicach (mogą być także w formie online – poprzez komunikator Skype lub WhatsApp), w godzinach 11-14 lub 16-19. Wszystkie osoby zainteresowane konsultacją prosimy o wcześniejsze umówienie się przez e-mail: psycholog@niewykluczaj.pl

Konsultacji bezpłatnie udzielać będzie mgr Marzena Kutermak.
Kilka informacji o Pani Marzenie:
Jestem psychologiem i coachem. Aktualnie uczestniczę w Programie Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie i planuję kontynuować swój rozwój w kierunku psychoterapii. Przez kilka lat pracowałam jako psycholog i coach z klientami indywidualnymi wspierając ich w rozwoju osobistym lub sytuacjach kryzysowych. Głęboko wierzę w prawo każdego z nas do bycia sobą, do szacunku i równości bez względu na poglądy, sytuację materialną czy orientację seksualną. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch synów. Serdecznie zapraszam do spotkań ze mną.
Ukończyłam: – Studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – Social Psychology English Program – Podyplomowe Studium Coachingu Laboratorium Psychoedukacji i SWPS w Warszawie – Trening Zen Coachingu w Warszawie – jestem w trakcie Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Źródło: Stowarzyszenie Klucz – Stop Społecznym Wykluczeniom

Możliwość komentowania jest wyłączona.