Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Bezpłatne szkolenie dla małych firm

Oddział ZUS w Sosnowcu wspólnie z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości organizuje bezpłatne szkolenie dla małych firm. Odbędzie się w czwartek 20 maja, w godz. od 10.00 do 11.30. Podczas spotkania eksperci ZUS wyjaśnią zasady wsparcia dla rozpoczynających własny biznes, jak również na jakie ulgi mogą liczyć przedsiębiorstwa funkcjonujące już od pewnego czasu na rynku.

Nie trzeba zapisywać się na szkolenie. Wystarczy 20 maja o godz. 10 wejść na facebooka Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, by wysłuchać porad specjalistów ZUS. To wygodna forma transmisji live, bo można w niej uczestniczyć korzystając z telefonu z dostępem do internetu. Takie rozwiązanie daje nam sposobność do szkolenia także wtedy, gdy jesteśmy w trasie, przemieszczamy się z jednego miejsca do drugiego, podczas spaceru. Dzięki temu, że możemy skorzystać z facebooka na telefonie, nie trzeba być obecnym przed komputerem, by skorzystać z bezpłatnego szkolenia sosnowieckiego ZUS – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.
Podczas szkolenia eksperci ZUS opowiedzą o działalności nieewidencjonowanej, o uldze na start, z której może skorzystać osoba, która dopiero co założyła swoją firmę. Poruszone zostaną także sprawy związane z preferencyjnymi składkami, kto może je opłacać i przez jaki okres czasu, jak też te dotyczące „małego ZUS plus”. W trakcie szkolenia będzie można zadawać pytania prelegentom, by uzyskać informacje, które szczególnie zainteresują słuchaczy.

Zdjęcie: Pixabay
Źródło: ZUS

Możliwość komentowania jest wyłączona.