Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

26 listopada, 2021

BLACK WEEKEND na Stadionie Śląskim!

Stadion Śląski po raz kolejny przygotował ofertę na zbliżający się black weekend. Podobnie, jak w latach poprzednich, obiekt będzie można zwiedzić za połowę standardowej ceny. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z promocji otrzymają również gratisowe wejście na punkt widokowy.
W tegorocznej edycji oferty dostępna jest trasa długa obiektu, podczas której zobaczyć można najciekawsze miejsca na Stadionie oraz poznać jego historię i wiele ciekawostek. Osoby, które zdecydują się opłacić zwiedzanie w dniach od 26 listopada do 29 listopada do godziny 15:00 zapłacą za tę atrakcję jedynie 14,50 zł za bilet normalny lub 9,50 zł za bilet ulgowy. Co więcej, otrzymają darmowe wejście na punkt widokowy. Standardowa cena takiego zestawu to 38 zł lub 25 zł.
Zgodnie z informacjami na stronie Stadionu Śląskiego z promocyjnej ceny można skorzystać do końca stycznia. Jedynym warunkiem jest opłacenie zamówienia w dniach obowiązywania promocji oraz wybranie konkretnego terminu i godziny zwiedzania podczas składania zamówienia.

To okazja do skorzystania z promocji w dogodnym terminie, który samemu można sobie wybrać. Obecny okres roku nie rozpieszcza pogodą, ale można go spędzić w fantastyczny sposób z nami na Stadionie poznając jego historię i ciekawe miejsca. Jedną z wielu atrakcji jest możliwość poczucia się jak sportowiec przechodzący tunelem zawodniczym wprost na arenę główną Stadionu Śląskiego. Niewątpliwą atrakcją cieszącą się dużym zainteresowaniem jest nasz punkt widokowy, który odkrywa przed zwiedzającymi panoramę Parku Śląskiego. Serdecznie zapraszamy. – mówi Prezes Stadionu Śląskiego Jan Widera.
Prezes obiektu zapowiada również, że od najbliższego poniedziałku Stadion Śląski codziennie będzie podświetlony w innym kolorze, aby podkreślić, jak pięknie prezentuje się obiekt. Po zwiedzaniu warto więc wybrać się na spacer do pobliskiego Parku Śląskiego, aby móc zobaczyć bryłę obiektu w pełnej okazałości.
Sprzedaż biletów na zwiedzanie Stadionu Śląskiego w ramach black weekend odbywa się poprzez stronę obiektu (www.stadionslaski.pl) lub na miejscu w recepcji Stadionu. Akcja trwa do poniedziałku, 29 listopada, do godziny 15:00.
Źródło: Stadion Śląski sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *