Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

09 grudnia, 2020

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na „20 zeta dla Kabareta – EDYCJA SPECJALNA ON – LINE”

W związku z pandemią nadrabiamy zaległości, prezentujemy tych, którzy nie mogli zagrać w poprzednich miesiącach i organizujemy EDYCJĘ SPECJALNĄ „20 zeta dla Kabareta”. I co więcej, wszystko TO do zobaczenia on-line 12 grudnia o godz. 18:00, na fejsbuku Bytomskiego Centrum Kultury

https://www.facebook.com/BECEKBytomskieCentrumKultury/

Wstęp przed monitor bezpłatny, ale jest pula biletów za jedyne 5 zł każdy, które wspierają działalność kulturalną w covidowych czasach. Będzie nam miło jak zakupicie „bilety na kulturę”

A teraz, do rzeczy…. bo w grudniu pokażemy wszystko co najlepsze. Stand Up reprezentować będzie Damian Kubik. Improwizację kabaretową pokaże grupa Improv Duet – Buksiński & Szymanek członkowie grupy Poławiacze Pereł Improv. Co więcej – będzie to wieczór premier, ponieważ wszystko będzie pokazane w Bytomiu po raz pierwszy.

Damian Kubik – standuper z Zagłębia wystąpił w każdym zakątku kraju. Teraz pojawi się w Bytomiu. Znany jest ze swojego alter ego – Antoni Gorgoń Grucha. Tym razem zobaczymy go w prywatnym wydaniu.
Improv Duet – Buksiński & Szymanek członkowie grupy Poławiacze Pereł Improv to grupa pochodząca z Lublina. Postanowili stworzyć duet improwizacyjny w którym prezentują rozmaite programy, od zwykłych krótkich gier impro po długie formy jak i spektakle. W roku pandemicznym XXI w. z potrzeby serca, wyzwań i rozwoju, dwóch mężczyzn o pseudonimach Bux i Szampan (członkowie Poławiaczy Pereł Improv Teatr) postanowili stworzyć duet improwizacyjny w którym prezentują rozmaite programy, od zwykłych krótkich gier impro po długie formy jak i spektakle. Doświadczenie improwizacyjne pozwala im kreować nowe charaktery i zaskakiwać samych siebie w przeróżnych sytuacjach. Aktorzy Przemysław Buksiński i Łukasz Szymanek to duet ze sporym bagażem scenicznym, filmowym i teatralnym, co zapewnia widzom radość spędzania z nimi wolnego czasu.

Opracowanie:
Małgorzata Kamińska – rzecznik prasowy
Bytomskie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *