Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

CH FORUM DAJE ZNAK; ŚMIAŁO ROWERUJ


Oznakowanie na nawierzchni oraz stojące znaki drogowe określające ciąg pieszo-rowerowy pojawiły się wzdłuż budynku CH FORUM. Dzięki takiemu rozwiązaniu ostatecznie połączono również ścieżki dla jednośladów na terenie Centrum Handlowego FORUM z miejskimi trasami rowerowymi realizowanymi w ramach budowy centrum przesiadkowego.
Nowe oznakowanie ciągu pieszo-rowerowego na terenie CH FORUM pojawiło się wzdłuż budynku od strony ulic Tarnogórskiej i Traugutta, równolegle do torów kolejowych.
Aktualnie jednośladami wjeżdża się na parking rowerowy znajdujący się na terenie CH FORUM dokładnie i profesjonalnie oznakowaną drogą.
Dzięki temu też trasa na terenie CH Forum połączyła się z siecią miejskich tras rowerowych.

Oznakowanie trasy dla pieszych i rowerzystów na terenie CH Forum jest wynikiem dobrej współpracy z przedstawicielami Gliwickiej Rady Rowerowej.
– Przedstawiciele Gliwickiej Rady Rowerowej zainspirowali nas i służyli wsparciem na etapie planowania trasy. Samo oznakowanie wykonaliśmy już bardzo szybko. Tej wiosny pierwsi rowerzyści wjechali na nasz teren ścieżką, która jest profesjonalnie oznakowana. Takie działania to nasz sposób odpowiedzi na realizację w Gliwicach idei zrównoważonej mobilności a także uwzględnienie wygody oraz bezpieczeństwa osób, które przesiadły się na rowery – mówi Patrycja Duczmal, dyrektor Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach.
– Spięcie miejskich tras rowerowych z drogami na terenie CH FORUM jest o tyle ważne i chcę to docenić, że wielu rowerzystów korzysta z tamtejszego parkingu. To jeden z najlepszych parkingów rowerowych w mieście. Jest zadaszony, monitorowany oraz ma U-kształtne stojaki. Znajduje się na nim stacja naprawcza – mówi Tomasz Herud, prezes Gliwickiej Rady Rowerowej.
Zapraszamy do CH FORUM na rowerach!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.
Źródło: Centrum Handlowe Forum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *