Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Cykl bezpłatnych szkoleń online w ZUS Chorzów

Oddział ZUS w Chorzowie zaplanował na pierwszy kwartał tego roku cykl bezpłatnych webinariów. Szkolenia online odbywać się będą regularnie w każdą środę w godzinach 10:00 do 12:00.
Szkolenia skierowane są głównie do przedsiębiorców (płatników składek), pracowników komórek kadrowo-płacowych, biur rachunkowych. Podczas szkoleń, eksperci chorzowskiego ZUS będą przybliżać swoim klientom aktualne zmiany w przepisach, jakie obowiązują oraz wyjaśniać często trudne zagadnienia związane z tematyką ubezpieczeń społecznych.
Co tydzień w każdą środę godz. od 10:00 do 12.00, na platformie webex odbywać się będą webinaria. Zapisy przyjmujemy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dołączony do ogłoszenia o danym szkoleniu. Po zgłoszeniu na szkolenie należy oczekiwać wiadomości e-mail z linkiem, który umożliwi zalogowanie się na spotkanie.
Tematy najbliższych szkoleń online:
20 stycznia – Zasady składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA.
27 stycznia – Przedsiębiorco masz wybór – ulga na start, preferencyjne składki, mały ZUS plus, działalność nieewidencjonowana – Warunki – Uprawnienia – Skutki
10 luty – Świadczenia wyrównawcze przysługujące działaczom opozycji antykomunistycznej oraz osobom represjonowanym z powodów politycznych.

– Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń online, jakie oferuje chorzowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Szczegóły szkoleń i harmonogram spotkań dostępny jest na stronie www.zus.pl w zakładce szkolenia i wydarzenia – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.
Źródło: ZUS

Możliwość komentowania jest wyłączona.