Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

04 sierpnia, 2021

Dąbrowa GRA GRA GRA! Zwierzęca teatrogra

Mniejsze i większe zwierzaki sceniczne zapraszają na wyjątkową terenową grę teatralną, fascynującą rozgrywkę międzypokoleniową dziejącą się w przestrzeni Dąbrowy Górniczej.
W sobotę 7 sierpnia o godz. 13:00 Plac Wolności w Dąbrowie Górniczej stanie się planszą fabularnej gry miejskiej pt. „Osada DG”. Udział w grze jest bezpłatny – zachęcamy do rezerwacji miejsc dla grup (od 2 do 5 osób): zwierzakidg@gmail.com lub osobiście w dniu gry. Na najlepszych czekają nagrody.
Wyobraźmy sobie teraz, że – zupełnie niechcący – odkryliśmy Osadę DG i znaleźliśmy pośród niej zwierzopodobnych mieszkańców! Czy będziemy mieć odwagę, aby udzielić im pomocy w razie potrzeby, nie zważając na ich wygląd i nieprzewidywalne zachowania? A może wspólnie uda nam się poprawić stan naszej planety?
www.facebook.com/events/1045258302966425
Na grę zapraszają uczestnicy programu „Lato w Teatrze” w Pałacu Kultury Zagłębia i kolektyw artystyczny Lufcik na Korbkę.
O programie:
Lato w Teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Autorskie warsztaty przygotowywane przez artystów są dla dzieci i młodzieży szansą na poznanie i samodzielne wykorzystanie teatralnego języka, a przede wszystkim na twórcze wyrażenie siebie i zabawę teatrem.
Wstęp wolny, prosimy o rezerwacje miejsc dla grup (od 2 do 5 osób): zwierzakidg@gmail.com

Źródło: Pałac Kultury Zagłębia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *