Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

08 stycznia, 2020

DESIGN WORKSHOPS w MBP w ŻORACH

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na warsztaty „Design Workshops” z wolontariuszami z Armenii, Algierii i Francji. Na warsztaty zaprasza Anna z Armenii, która poprowadzi warsztaty, które odbędą się 8 i 29 stycznia 2020 r., w godz. 17:30 – 19:00. Zapraszamy wszystkich w wieku od 15+ do 100 lat. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Stawiamy w czasie spotkania na integracje i dobrą zabawę, wzajemne poznanie międzypokoleniowe oraz międzynarodowe. Warsztaty organizowane są w ramach idei „zero waste” czyli nadanie drugiemu życia rzeczom – pragniemy nie dać się nudzie i wyrazić siebie przez swój ubiór. Dlatego tak ważne jest odświeżenie starej garderoby, lub z niczego zrobienia nowej kreacji, wystarczy tylko kilka nowych guzików, tasiemka, stara torba, lub plecak. Nadaj nowy wygląd swojej garderobie w Nowym 2020 r. za zupełnie darmo, wystarczy chcieć! Inspiracje znajdziesz na naszych międzynarodowych warsztatach „Design Workshops” w MBP w Żorach.
Projektu Creative Space Library, został dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Europejski Korpus Solidarności.
Zapisy na warsztaty: tel.: 32 43 43 197 (wew. 26), sms: 517 443 226,
Maria Wandzik

Możliwość komentowania jest wyłączona.