Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

03 sierpnia, 2021

DJski weekend na Stadionie Śląskim! Made in Poland Festival już 6 i 7 sierpnia!

Już w najbliższy piątek, 6 sierpnia, w ramach strefy letniej Stadionu Śląskiego rozpocznie się dwudniowy festiwal muzyki elektronicznej Made in Poland Festival. To jedyne tego typu wydarzenie, które promuje wyłącznie polskich DJów i producentów muzycznych.
Podczas dwóch dni Made in Poland Festival na scenie letniej Stadionu Śląskiego pojawią się znani i popularni autorzy wielu hitów, które odnotowują setki tysięcy, a nawet miliony wyświetleń na portalu YouTube i cieszą się popularnością w najbardziej znanych rozgłośniach radiowych. Wśród nich m.in. C-Bool, Foot Hills, Neevald, KOFM, Matush, DUSS oraz twórca i pomysłodawca wydarzenia Adam De Great.
Piątek, pierwszy dzień wydarzenia, to tzw. House 2 Techno. Tego dnia królować będzie muzyka house, techno, wokale i występy z instrumentami. Na scenie zagrają: neeVald, DUSS, Matush, Pequeno, Daav One, Malvee, GiGi, Alien X, Igo oraz Saxxberry, który wykona live act! Drugi dzień to natomiast Full Electronic – dynamiczna i taneczna muzyka klubowa, którą zaprezentują: BLINDERS, C-Bool, Dj Kuba & Neitan, Adam de Great, Foothills, KOFM, Dj Inox, Waveshock oraz DJ Driver.
– Podczas Made in Poland czekają nas dwa dni niezwykłych, muzycznych emocji! W tym czasie na scenie letniej Stadionu Śląskiego pojawi się wielu najlepszych polskich producentów muzycznych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo każdy z DJów reprezentuje swój własny, indywidualny styl – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego. – Będzie muzyka w stylu house, klubowa, jak i taka, która trafi do fanów mocniejszych, elektronicznych brzmień. Jeśli ktoś jeszcze nie ma swojego biletu, to naprawdę zachęcam do zakupu i do spędzenia najbliższego weekendu pod sceną letnią Stadionu Śląskiego – zaprasza Kowalski.
Co więcej, w mediach społecznościowych Made in Poland Festival odbył się specjalny konkurs, w ramach którego wyłonieni zostaną DJe, którzy będą mogli wystąpić podczas festiwalu. Dzięki temu również młodzi polscy artyści będą mieli szansę, aby zaprezentować swoją twórczość szerszemu gronu odbiorców.
– Made in Poland to wydarzenie, podczas którego stawiamy na polskich artystów. Na scenie mamy największe nazwiska muzyki elektronicznej w naszym kraju, ale dajemy też szansę tym, którzy tworząc w domowym zaciszu lub grając w klubach mają na swoim koncie kawałki i sety, jakich nie powstydziłyby się nasze gwiazdy – mówi pomysłodawca festiwalu, Adam De Great. – Bardzo jestem ciekaw jak poradzą sobie nasi młodsi koledzy i trzymam za nich kciuki – dodaje.
Made in Poland Festival odbędzie się już 6 i 7 sierpnia na scenie letniej Stadionu Śląskiego. Bilety na wydarzenie w cenie od 39 zł dostępne są do wyczerpania puli – więcej informacji znaleźć można na stronie stadionslaski.pl oraz w mediach społecznościowych Stadionu Śląskiego oraz Made in Poland Festival.
Na imprezę zapraszają: Województwo Śląskie, Stadion Śląski, Fosa, PMG Group oraz partner Sceny Letniej Stadionu Śląskiego Fundusz Górnośląski S.A.

Źródło: Stadion Śląski Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *