Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Dla turysty i dla mieszkańca


Miasto Gliwice zaprasza na nową stronę internetową. Pod adresem www.turystyka.gliwice.eu znajduje się mnóstwo informacji przydatnych podczas planowania wycieczek po mieście.
Ciekawe miejsca, cenne zabytki, interesujące muzea, hotele, hale sportowe, pływalnie, restauracje i puby – zebrane w jednym miejscu i przystępnie opisane. Wszystkie atrakcje są naniesione na plan miasta.

Prowadzisz kawiarnię, pensjonat na restaurację i chcesz, żeby adres i podstawowe informacje znalazły się w naszej turystycznej bazie? A może wizytówka twojego biznesu już jest na stronie turystyka.gliwice.eu, ale chcesz zmienić zdjęcia lokalu albo zaktualizować numer telefonu? Wyślij mejla na adres bpm@um.gliwice.pl – informują urzędnicy.

Na stronie turystycznej można także wyszukać nadchodzące wydarzenia kulturalne – najciekawsze wystawy, koncerty i warsztaty, w których warto wziąć udział podczas pobytu w Gliwicach. Dzięki witrynie najatrakcyjniejsze miejsca można też zwiedzić wirtualnie albo zobaczyć niesamowite panoramy 360 stopni. Stronę uzupełnia także elektroniczna wersja przewodnika po Gliwicach i archiwum filmów turystycznych.
Źródło: UM Gliwice

Możliwość komentowania jest wyłączona.