Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

03 listopada, 2019

Fundacja Wielki Człowiek zaprasza na warsztaty See the Sound.

Fundacja Wielki Człowiek zaprasza na warsztaty See the Sound.

Warsztaty będą poświęcone animacji poklatkowej. Mogą w nich wziąć udział osoby w wieku 16+, które dokonają zgłoszenia na adres e-mail warsztaty@wielkiczlowiek.pl lub telefonicznie 537 365 519. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest posiadanie aparatu cyfrowego oraz statywu.
Liczba miejsc ograniczona, na zgłoszenia czekamy do 10.11.2019. Prowadzący: Wojtek Kukuczka, Jacek Czarkowski Termin: 15 -17 listopad 2019 Miejsce: Muzeum Śląskie (ul. T. Dobrowolskiego 1). Wydarzenie bezpłatne.

Czym jest See the sound?
See the sound to weekendowe warsztaty animacji poklatkowej i kreacji dźwięku. Projekt jest autorskim przedsięwzięciem Marka Straszaka z Udk w Berlinie oraz Wojtka Kukuczki z wrocławskiego ASP realizowany przez Fundację Wielki Człowiek. Pomysł zrodził się z czystej chęci działania i wymiany doświadczeń, twórczych aktów i kreatywnych myśli w dziedzinie multimediów – sztuki nowej i coraz bardziej popularnej oraz pożądanej.
Współcześnie narzędziem młodego artysty przestaje być pędzel i ołówek, a staje się nim tablet, kamera, strona www. Jak zawsze jednak za tym gąszczem technologicznych rozwiązań stoi człowiek i jego potrzeba wypowiedzi. Warsztaty kierowane są do osób zarówno zaawansowanych w dziedzinie fotografii i animacji, jak i do całkowicie początkujących uczestników. Program jest każdorazowo profilowany pod wymagania określonej grupy warsztatowiczów. Podsumowaniem 3 dniowego cyklu weekendowego jest pokaz finałowy, na którym prezentowane są realizacje kursantów wykonane podczas warsztatów.
Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Katowice.


Więcej informacji :http://www.facebook.com/warsztatyseethesound

Możliwość komentowania jest wyłączona.