Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

04 lutego, 2020

Holiday on Ice, niezapominane widowisko w Gliwicach!

Arena Gliwice już niebawem zamieni się w krainę lodu! Wszystko za sprawą światowej sławy produkcji Holiday on Ice. Na przyjazd rewii przygotowane zostanie ogromne lodowisko na płycie największej hali w Polsce. Mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy zaprezentują bajeczny spektakl na lodzie z elementami podniebnych akrobacji. Będzie go można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce w marcu 2020 roku.

Serce Areny Gliwice zostanie zamrożone – i to dosłownie! Przed przyjazdem grupy Holiday on Ice w hali powstanie ogromne lodowisko, które umożliwi wystawienie spektakli. Jego przygotowanie w Arenie Gliwice potrwa aż 48 godzin. Wszystko dzięki grupie wyspecjalizowanych techników, którzy podróżują z Holiday on Ice po całym świecie. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest to dwudniowa nieustanna praca sztabu inżynierów, podczas której wykorzystuje się ogromne ilości agregatów i maszyn chłodzących. Sprzęt będzie działał nieustannie, aby utrzymać idealne warunki do powstania pokrywy lodowej. Przygotowanie gładkiej i nieskazitelnie białej tafli zajmie wiele godzin nadlewania kolejnych warstw na wcześniej zamarzniętą powierzchnię. Ostatni etap to wylewka mieszanki wody i kredy, dzięki której artyści wystąpią na śnieżnobiałym lodowisku. Taki kolor nie jest przypadkowy. Biała powierzchnia ułatwia rozproszenie blasku efektów świetlnych, a tych podczas spektakli nie zabraknie!

Produkcja Holiday on Ice to nie tylko lodowisko. W hali w Gliwicach stanie ogromna ledowa ściana, która posłuży do projekcji niesamowitych efektów specjalnych. Przy suficie podwieszone zostaną specjalne zabezpieczenia i narzędzia do podniebnych akrobacji, a w trakcie show zobaczymy hologramy i zachwycającą scenografię, która przeniesie uczestników na dwie godziny do innej rzeczywistości. Artyści skorzystają z niezliczonej ilości rekwizytów, niesamowitych ruchomych platform i ogromnych elementów scenicznych, a na lodowisku pojawiają się nawet pociągi!

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć w dniach 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Istnieje możliwość zamówień grupowych w dobrych cenach z rabatami i gratisami. Przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów, do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis. Przy zakupie minimum 15 wejściówek – zniżka 20% od ceny biletów plus 2 bilety gratis. Przy zakupie minimum 25 wejściówek – zniżka 30% od ceny biletów + 3 bilety gratis. Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.