Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

21 stycznia, 2020

Holiday On Ice – po raz pierwszy w Polsce!

Już w marcu w gliwickiej Arenie będzie można zobaczyć spektakularne widowisko najlepszej na świecie rewii na lodzie „Holiday On Ice”. Zespół do tej pory przyciągnął już 330 milionów widzów na całym świecie, teraz czas na Polskę.
Piruety, podnoszenia, akrobacje i obroty wykonywane przez mistrzów świata oraz mistrzów olimpijskich już od lat zachwycają widzów na wszystkich kontynentach. Do tego specjalna scenografia, projekcje holograficzne, gra świateł i niesamowite kostiumy sprawiają, że show zapiera dech w piersiach.

„Holiday On Ice” wystąpi w Gliwicach dwukrotnie:

28.03.2020 – godz. 16:00
29.03.2020 – godz. 16:30

Bilety na to wydarzenie w regularnej sprzedaży można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com.

Powstała także oferta specjalna dla grup szkolnych i zorganizowanych wycieczek. Grupy liczące minimum dziesięciu uczestników mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek:

– przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis.

– przy zakupie minimum 15 wejściówek obowiązuje zniżka 20% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 2 bilety gratis.

– przy zakupie minimum 25 wejściówek obowiązuje zniżka 30% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 3 bilety gratis.

Zamówienia grupowe należy zgłaszać indywidualnie pod adresem: d.celmer@imprezyprestige.com

Uwaga! Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.