Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Gospodarka/Polityka

19 listopada, 2019

Kawa z Prezydentem

Kawa z Prezydentem

Pytania o aktualną sytuację i przyszłość miasta, propozycje zmian i rozwoju, rozmowy o minionym roku w mieście, a także o codziennym życiu, potrzebach i radościach mieszkańców Świętochłowic – wszystko to w nieoficjalnej atmosferze, przy kawiarnianym stoliku, w towarzystwie Prezydenta Miasta. Prezydent Daniel Beger zaprasza mieszkańców miasta na kawę i ciasto z okazji rocznicy swojej prezydentury. Spotkania odbędą się w piątek 22 listopada, w dwóch turach godzinowych, przed i po południu.
Bezpośredni kontakt z mieszkańcami miasta jest nie do przecenienia, dlatego spośród wszelkich pomysłów uczczenia rocznicy mojej prezydentury, wybrałem właśnie tę formę – mówi Prezydent Daniel Beger­ Liczę, że będą to owocne rozmowy, które wiele wniosą w rozwój naszego miasta. Będzie to też kolejny krok do bliższego poznania mieszkańców, ich codziennych trosk i potrzeb. Serdecznie zapraszam.
Spotkania odbędą się w kawiarni „Kawa i Maszket” w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 8, w najbliższy piątek, w godzinach 10:00-12:00 i 17:00-19:00.

Ze względów organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) konieczne są wcześniejsze zgłoszenia, przyjmowane do 21 listopada drogą mailową: potwierdzenia@swietochlowice.pl lub telefoniczną pod nr tel. 32 349 18 26.
Informacja prasowa: Biuro Prasowe UM Świętochłowice

Możliwość komentowania jest wyłączona.