Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

14 maja, 2019

KIDS CHALLENGE – III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej

KIDS CHALLENGE – III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej

Uczniowski Klub Sportowy GLIWICE oraz AKADEMIA TALENTÓW to wspaniałe dziewczynki, które mimo młodego wieku wkładają w treningi i zawody ogrom energii, serca, gdzie na każdym kroku widzimy i podziwiamy ich pasję. UKS Gliwice to również wspaniali trenerzy gimnastyki artystycznej, którzy z zaangażowaniem pracują nad rozwojem gimnastyczek. To również Zarząd oraz rodzice, którzy są dumni i starają się wspierać jak tylko mogą ten wspaniały cel.

Pragniemy zaprosić Państwa na najbliższe III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej KIDS CHALLENGE organizowane w dniu 18 maja 2019 na Hali Sportowej w Gliwicach Sośnicy. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Zawody będą również transmitowane online http://www.rgvideo.net/ , UKS GLIWICE w mediach : http://uksgliwice.pl/filmy-video.html

Celem wydarzenia jest propagowanie sportu ( w szczególności gimnastyki artystycznej) i szerzenie radości z nim związanej wśród dzieci i młodzieży, poprzez uczenie aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat.

W zawodach weźmie udział 180 zawodniczek z 13 klubów z Polski, m.in : Kalisz, Wrocław, Łódź , Mikołów, Kraków, Imielin, Katowice, Jaworzno, Chorzów, Gliwice, Ząbkowice Śląskie, Warszawa , Łodygowice . Najmłodsze zawodniczki turnieju to rocznik 2014, natomiast najstarsze to rocznik 2003.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym gimnastyczkom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *