Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

14 maja, 2019

KIDS CHALLENGE – III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej

KIDS CHALLENGE – III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej

Uczniowski Klub Sportowy GLIWICE oraz AKADEMIA TALENTÓW to wspaniałe dziewczynki, które mimo młodego wieku wkładają w treningi i zawody ogrom energii, serca, gdzie na każdym kroku widzimy i podziwiamy ich pasję. UKS Gliwice to również wspaniali trenerzy gimnastyki artystycznej, którzy z zaangażowaniem pracują nad rozwojem gimnastyczek. To również Zarząd oraz rodzice, którzy są dumni i starają się wspierać jak tylko mogą ten wspaniały cel.

Pragniemy zaprosić Państwa na najbliższe III OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY w gimnastyce artystycznej KIDS CHALLENGE organizowane w dniu 18 maja 2019 na Hali Sportowej w Gliwicach Sośnicy. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Zawody będą również transmitowane online http://www.rgvideo.net/ , UKS GLIWICE w mediach : http://uksgliwice.pl/filmy-video.html

Celem wydarzenia jest propagowanie sportu ( w szczególności gimnastyki artystycznej) i szerzenie radości z nim związanej wśród dzieci i młodzieży, poprzez uczenie aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat.

W zawodach weźmie udział 180 zawodniczek z 13 klubów z Polski, m.in : Kalisz, Wrocław, Łódź , Mikołów, Kraków, Imielin, Katowice, Jaworzno, Chorzów, Gliwice, Ząbkowice Śląskie, Warszawa , Łodygowice . Najmłodsze zawodniczki turnieju to rocznik 2014, natomiast najstarsze to rocznik 2003.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym gimnastyczkom.

Możliwość komentowania jest wyłączona.