Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

14 września, 2020

Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej Z PIOSENKĄ DO WOLNOŚCI

Wpisując się w obchody rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej organizuje po raz kolejny Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej „Z Piosenką do Wolności” pod patronatem Prezydent Miasta Ruda Śląska Grażyny Dziedzic.

Celem konkursu jest pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu oraz utrwalanie postaw patriotycznych mieszkańców Górnego Śląska. Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13-26 lat – solistów oraz duetów i zespołów wokalnym (maks. do 5 osób). W tym roku ze względu na pandemię konkurs będzie miał nieco inny przebieg – zgłoszenia będą przyjmowane w formie nagrań.

Zgłoszenia kandydatów w formie nagrań on-line przyjmowane będą do dnia 26 października 2020 r. na adres email: sekretariat@mckrudasl.pl.
Przesłuchania konkursowe nadesłanych materiałów odbędą się w terminie: 27-29 października 2020. Ogłoszenie listy laureatów – 30 października 2020 na stronie MCK.
Koncert finałowy odbędzie się w MCK w dniu 4 listopada 2020 o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny – wejściówki do odbioru w kasie MCK.

Szczegółowy REGULAMIN Konkursu oraz Karta Zgłoszenia – do pobrania na: www.mckrudasl.pl

Źródło: Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej

Możliwość komentowania jest wyłączona.