Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

28 stycznia, 2020

Lajkonik zatańczy z mistrzami na lodzie

Podczas rewii Holiday on Ice w Gliwicach gościnnie wystąpią młode łyżwiarki z krakowskiego klubu „Lajkonik”. Dziewczynki zwyciężyły w zmaganiach na najładniejszą choreografię i zaprezentują swoje umiejętności w spektaklu z mistrzami świata. Przedstawienia jednej z najlepszych rewii na lodzie, pełne zaskakujących momentów, ognistych barw i pirotechniki odbędą się już w marcu. Bilety wciąż są w sprzedaży.

Rozstrzygnięte zostały zmagania na najładniejszą choreografię przygotowywaną przez szkoły łyżwiarstwa figurowego w całej Polsce. Chodziło o wyłonienie zwycięskiej grupy, która wystąpi u boku mistrzów olimpijskich i mistrzów świata w łyżwiarstwie figurowym podczas przedstawienia rewii Holiday on Ice w Gliwicach. Spośród nadesłanych filmików największe uznanie zdobyła choreografia przygotowana przez dzieci z klubu łyżwiarskiego „Lajkonik” z Krakowa. Układ łączy wyjątkowe umiejętności dziewczynek ze starszej grupy z niezwykłą słodyczą maluszków, które stanowią tło całej kompozycji tanecznej.

Klub „Lajkonik” to jedyny wyczynowy klub łyżwiarstwa figurowego w Krakowie i jeden z nielicznych w całej Polsce. Dzieci i młodzież trenują pod bacznym okiem doświadczonych nauczycieli. Raz do roku klub organizuje własne zawody „O Puchar Krakowa”. Szkółka uczy rocznie ponad 100 dzieci już od 4 roku życia. Młodzi adepci mają możliwość brania udziału w wielu zawodach i eventach, a najlepszym tego przykładem jest zwycięstwo w eliminacjach do występu podczas rewii SHOWTIME grupy Holiday on Ice.

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice będzie można zobaczyć 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu licznych grup szkolnych i zorganizowanym wycieczkom powstała oferta specjalna. Grupy liczące minimum dziesięciu uczestników mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek:
– przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis.
– przy zakupie minimum 15 wejściówek obowiązuje zniżka 20% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 2 bilety gratis.
– przy zakupie minimum 25 wejściówek obowiązuje zniżka 30% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 3 bilety gratis.
Uwaga! Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.
Zamówienia grupowe należy składać na adres: d.celmer@imprezyprestige.com.
Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice oraz agencja Prestige MJM.

źródło: Prestige MJM

Możliwość komentowania jest wyłączona.