Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

26 sierpnia, 2020

Letnie ParkoGranie w bytomskim Parku Kachla


Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 29 sierpnia (sobota), o godz. 17.00 na wyjątkowe wydarzenie koncertowe LETNIE PARKOGRANIE, które odbędzie się przy Stawie Północnym w bytomskim Parku Kachla
.
Przed Państwem wystąpią:
w godz.: 17.15-18.30 Górnicza Orkiestra Dęta Bytom pod batutą Dariusza Kasperka, w programie „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła”; 
w godz.: 19.00-20.00 Zespół instrumentalny MAES-TRIO, w składzie Marzena Mikuła-Drabek, Jacek Gros, Dariusz Kasperek, w programie „Muzyczny ogród marzeń”.
Koncert poprowadzi Jacek Woleński – konferansjer, dziennikarz muzyczny, popularyzator muzyki.

Rozrywkowy repertuar, uzdolnieni muzycy oraz świetny nastrój to główne wyznaczniki tego spotkania. Ze względu na COVID-19 przygotowana jest ograniczona liczba miejsc siedzących (50 miejsc). Bilety w cenie 2 zł/osoby będzie można zakupić jedynie na miejscu. Pomimo covid ‘owych utrudnień koncert jest tak zorganizowany, że będzie można mu się przysłuchiwać z wielu miejsc Parku. Na terenie koncertu obowiązuje noszenie maseczek oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Partnerem koncertu jest Miasto Bytom.

W przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz, burza, porywiste wiatry itp.) impreza zostanie przeniesiona na inny termin, o którym poinformujemy w jak najszybszym czasie.

Źródło: Bytomskie Centrum Kultury

Możliwość komentowania jest wyłączona.