Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

25 marca, 2020

Mandat za wyjście na piwo z kolegami


Od dziś obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób. Trzej mieszkańcy Tarnowskich Gór jednak nie przejęli się zakazem i spotkali się na piwie. Każdego z nich ukarano mandatem.

Dzisiaj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ulicy Korczaka w Tarnowskich Górach, zgromadzili się mężczyźni, którzy piją alkohol. Policjanci, którzy przyjechali na interwencje, szybko to potwierdzili. Na szkolnym boisku mundurowi zastali trzech mężczyzn w wieku od 26 do 38 lat. Koledzy chcieli porozmawiać, więc nie zwracając uwagi na fakt, że takie zachowanie może skutkować rozprzestrzenianiem się epidemii, spotkali się na piwie. Na każdego z tarnogórzan, za niestosowanie się do nowych zasad bezpieczeństwa, nałożono 500 zł mandaty.

Pamiętajmy, że od zdyscyplinowania społeczeństwa w tym trudnym dla wszystkich czasie, zależeć może życie i zdrowie wielu osób. Dlatego nie bagatelizujmy poleceń i wytycznych instytucji państwowych, aby nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem.
Źródło: KPP Tarnowskie Góry
Weronika Herzog

Możliwość komentowania jest wyłączona.