Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

21 października, 2019

Modelowanie z zapałek – bezpłatne warsztaty dla dzieci w MCK


Modelowanie z zapałek – bezpłatne warsztaty dla dzieci w MCK

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na bezpłatne warsztaty modelarskie z zapałek, które ruszą w listopadzie 2019.

Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty przy ul. Niedurnego 69 w Rudzie Śląskiej w czwartki o godz. 17.00 (czas trwania ok. 1 godziny). Poprowadzą je panowie Janusz Urbański i Stanisław Mazur. Zapisy pod nr tel. 32 248 62 40. Uwaga! Liczba miejsc w grupie ograniczona.

Janusz Urbański ma nietypową pasję – w wolnych chwilach bawi się zapałkami. I chociaż robi to od czterdziestu lat, a ilość zużytych przy tym zapałek liczy już w milionach, to chyba nikt nie ma mu tego za złe. Ponieważ pan Janusz jest artystą-modelarzem, który z tego niezwykłego tworzywa buduje rozmaite konstrukcje. a swoją pasję i zdobyte doświadczenie chce przekazać na prowadzonych warsztatach modelarskich. Podczas minionych wakacji najmłodsi mieli okazję spotkać się z p. Januszem na Ogrodzie Śniadaniowym, gdzie chętnie podpatrywali jego modelarskie umiejętności. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko p. Stanisława Mazura poświęcone numizmatyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *