Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Nauka

25 marca, 2021

MUZYCZNA – szkoła inna niż wszystkie!

Bytomska szkoła muzyczna ma już 75. lat. Nie jest jednak „wiekową staruszką”! Jest nowoczesną szkołą sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi wychowanków. Wieloletnia, obfitująca w sukcesy tradycja dydaktyczna w połączeniu z nowoczesnymi metodami oraz niepowtarzalnym, rodzinnym klimatem tworzą wspaniałe miejsce, które stymuluje rozwój, otwiera umysły i serca, a także pozwala nawiązać przyjaźnie na całe życie.

W budynku, który przeszedł termomodernizację odbywają się ciekawe i zróżnicowane zajęcia artystyczne, ogólnokształcące i sportowe, prowadzące niejednokrotnie do sukcesów uzyskiwanych na konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Nauczyciele – instrumentaliści i wokaliści dbają o naukę i rozwijanie umiejętności gry na różnych instrumentach oraz kształcenie śpiewu, co znajduje zastosowanie zarówno w czasie domowego muzykowania, jak i występów na wielkiej scenie Opery Śląskiej czy Filharmonii Śląskiej.

Wszyscy pracownicy szkoły czynią starania o to, by młody człowiek był wszechstronnie przygotowany na otaczającą Go rzeczywistość, by był świadomym uczestnikiem kultury i by piękno nie było Mu obce.

Rodzicu! Jeśli chcesz, by Twoje dziecko „uczyło się” również wrażliwości, wybierz naszą szkołę – inną niż wszystkie!

Wychodząc naprzeciw przyszłym uczniom oraz ich rodzicom informujemy, że wniosek o przyjęcie kandydata do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu można składać, wysyłając wypełnione poprawnie dokumenty na adres mailowy: sekretariat@muzyczna.bytom.pl

Jednocześnie przypominamy, że wniosek o przyjęcie do szkoły znajduje się na naszej stronie internetowej (www.muzyczna.bytom.pl zakładka rekrutacja), a rekrutacja do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu na rok szkolny 2021/2022 trwa do 21 maja br.

Źródło: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *