Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Newsy

25 lutego, 2020

Niebezpieczne i zadziwiające ewolucje w wykonaniu mistrzów

Karkołomne ewolucje na lodzie i ponad nim, tańce solowe i w grupie, zaskakujące piruety i skoki – to wszystko zobaczyć będzie można podczas przedstawienia Holiday on Ice. Widowisko jest zarówno interesujące, jak i chwilami niebezpieczne, a wiele osób będzie zdziwionych wysokim poziomem artystycznym rewii.

– Godziny prób spędzonych na tafli lodowej i w sali ćwiczeń, to tak naprawdę codzienna praca artystów międzynarodowej rewii. Za to efekt jest powalający. Widzieliśmy widowisko kilka miesięcy temu i jestem przekonany, że zachwyci się nim również polska publiczność. Holiday on Ice to prawdziwe łyżwiarskie arcydzieło z udziałem największych mistrzów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje wydarzenie.

O naprawdę dużym stopniu trudności, jaki Holiday on Ice prezentuje od wielu lat, niech świadczy fakt, że po wykonaniu skoku, łyżwiarze figurowi lądują na lodzie z nadzwyczajną siłą ponad 500 kilogramów. Jest to mniej więcej sześciokrotność ich własnej wagi. Dlatego też do rewii trafiają nieprzypadkowe osoby – medaliści krajowych i międzynarodowych mistrzostw w łyżwiarstwie figurowym na lodzie. Wysoki poziom rewii gwarantuje także niezrównana Katerina Witt, mistrzyni olimpijska, świata i Europy w tej dyscyplinie. Była sportsmenka jest ambasadorką Holiday On Ice.

Przedstawienie SHOWTIME w wykonaniu Holiday on Ice odbędzie się w dniach 28 i 29 marca w Arenie Gliwice. Bilety można kupić za pośrednictwem strony prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza Miasto Gliwice.

źródło: Prestige MJM

Tagi:

Możliwość komentowania jest wyłączona.