Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

20 marca, 2020

NOSPR przenosi działalność do Waszych domów

Ponieważ nasz wspólny dom przy placu Kilara 1 pozostaje chwilowo niedostępy, NOSPR przenosi się do… Waszych domów. Oczywiście za pośrednictwem łączy internetowych! NOSPR w Twoim domu to trzy cykle wydarzeń o programie układanym spontanicznie i na żywo.
W ramach cyklu Dwójka w NOSPR, NOSPR w Dwójce we współpracy z Dwójką – Programem 2 Polskiego Radia będziemy emitować w internecie autorski wybór koncertów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

#DwojkaNOSPR

Chociaż zazwyczaj „Gramy na poważnie”, to tym razem chcemy Was też wciągnąć do wspólnej zabawy. Cykl NOSPR rozrywkowy to pole do popisu dla naszych edukatorek i edukatorów, których zajęcia zawsze są oblegane, okazja do polecania książek, płyt i proponowania rodzinnych aktywności, które pomogą rozgonić nudę.

#NOSPRrozrywkowy

Nikt bardziej nie tęskni za koncertami niż nasi wspaniali muzycy. Dlatego będziemy ich wirtualnie odwiedzać i pokazywać Wam, jak wygląda ich codzienne muzyczne życie.

#NOSPRbardziejkameralny

Program NOSPR w domu gramy bez partytury, pierwszy raz w naszej długiej historii. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć w tym wyzwaniu!

źródło: NOSPR

Możliwość komentowania jest wyłączona.