Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

17 marca, 2020

O zdarzeniu nie trzeba informować osobiście

Ważny apel polskiej Policji! Ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa, funkcjonariusze zalecają przede wszystkim kontakt telefoniczny oraz przez internet.

Pamiętajmy, że wizyty w jednostkach Policji wiążą się często z koniecznością poruszania środkami komunikacji zbiorowej oraz przebywaniem wśród większej ilości nieznanych nam osób. Oczekując na przyjęcie zgłoszenia w zamkniętych pomieszczeniach również jesteśmy narażeni na kontakt z obcymi osobami. Dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji, związanych z potrzebą powiadomienia o zdarzeniu. Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów jednostek Policji dostępne na stronach internetowych, aplikacji „Moja Komenda” oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie lub e-mailem (nie dotyczy sytuacji nagłych) – informuje policja.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną związaną z potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia koronawirusem informujemy, wszelkie informacje dostępne są na stronie GIS
http://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

źródło: Policja Śląska

Możliwość komentowania jest wyłączona.