Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

27 lutego, 2020

OGŁASZAMY KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET!Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, a zatem mamy dla Was wyjątkową niespodziankę 🙂

Do wygrania podwójne zaproszenie do Bytomskiego Centrum Kultury na przedpremierowy pokaz komedii „Pojedynek na głosy”, a przed filmem liczne atrakcje, pokaz artystyczny męskiego duetu Sextet, pokazy bielizny Biustyna, porady kosmetyczne, prelekcje i poczęstunek, będą też upominki! To wszystko już 7 marca o godz. 18.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzu pod tym postem opowiedzieć nam o tym, który z dnia kobiet najlepiej wspominacie, a jeśli taki jeszcze się nie zdarzył, opiszcie jak chciałybyście spędzić to święto.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

REGULAMIN

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu jest Śląska.tv z siedzibą w Tarnowskich Górach 42-600 na ul. Zamkowej 8, posiadająca nr NIP 6452539545.
2. Fundatorem nagrody jest organizator.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
4. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/tvslaska

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA
1. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników organizatora.
2. Warunkiem wzięcia udziału jest:
a) odpowiedź na pytanie konkursowe
b) akceptacja regulaminu
3. Konkurs trwa od 27.02 (czwartek) do 04.03 (środa) do godz. 15.
Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze tego samego dnia – wieczorem.

§ 3. NAGRODA
1. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie do Bytomskiego Centrum Kultury na przedpremierowy pokaz komedii „Pojedynek na głosy” .
2. Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.
3. Zwycięzca może zrzec się nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda. (W tym przypadku zwycięzca wybierany jest ponownie).

§ 4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD
1. Organizator wybierze osobę, która według niego udzieliła najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
2. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej w komentarzu. Warunki odbioru nagrody zostaną przedstawione po skontaktowaniu się zwycięzcy z organizatorem w wiadomości prywatnej.

§ 5. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
1. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia konkursu.
2. Dane osobowe uczestników konkursu będą przechowywane przez organizatora tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia konkursu i wydania nagród wyróżnionym uczestnikom.

Możliwość komentowania jest wyłączona.