Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

„Polski Ład” – ostatnia szansa na skorzystanie ze szkoleń ZUS i KAS

To ostatni moment, by skorzystać z wiedzy ekspertów chorzowskiego ZUS i Krajowej Izby Skarbowej z Katowic. Do 17 lutego można zapisać się na szkolenia dotyczące zmian wprowadzonych przez „Polski Ład”. Podczas webinarium omawiane będą między innymi zasady obliczania i opłacania składki zdrowotnej dla przedsiębiorców, wypełniania dokumentów rozliczeniowych do ZUS oraz informacje na temat ulgi dla klasy średniej.
Szkolenia odbywają się codziennie w godz. od 12.00 do 14.00. Ostatnie webinarium odbędzie się 18 lutego. Można jeszcze się do czwartku (17.02) zgłosić chęć udziału w szkoleniu. Informacja o zapisach na szkolenie dostępna jest pod adresem internetowym www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia, a jako miejsce szkolenia należy wpisać Chorzów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. To doskonała okazja, by wyjaśnić wątpliwości czy uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące nowych zasad ustalania składki na ubezpieczenie zdrowotne, ustalenia jej miesięcznej wysokości, czy też rocznej, jak również informacji na temat wypełniania dokumentów rozliczeniowych do ZUS, w których zaszły istotne zmiany – zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.
Przedstawiciele Krajowa Izba Administracji Skarbowej opowiedzą o warunkach zastosowania ulgi dla seniorów, ulgi dla rodzin 4+ , preferencji dla klasy średniej, czyli zastosowanie ulgi dla klasy średniej.

Zdjęcie: pixabay.com
Źródło: ZUS

Możliwość komentowania jest wyłączona.