Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

24 lutego, 2020

„Powiat tarnogórski obiektywem malowany”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Tarnogórski”.
Na wystawie pojawią się fotografie członków Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej, a przedstawiają obiekty i miejsca znajdujące się w powiecie tarnogórskim.

Wystawa jest wynikiem udziału TGF w projekcie „Powiat tarnogórski obiektywem malowany”, na który stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z tzw. małego grantu Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

Autorzy zdjęć – uczestnicy wystawy ,,Powiat Tarnogórski obiektywem malowany”

Katarzyna Bryk

Szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci; fotograf z pasji, inżynier z wykształcenia. Zajmuje się głównie fotografią rodzinną, przedszkolną/szkolną, portretową. Fotografie kocha za to, że pozwala ona zatrzymać w kadrach chwile, które w dzisiejszych czasach są tak bardzo ulotne.


Agnieszka Drechsler

Bardziej amator niż fotograf. Zrealizowana rodzinnie i zawodowo szczęśliwie i nareszcie zajmuje się tym, na co przez wiele lat nie miała czasu i możliwości – sobą, rozwojem własnych zainteresowań oraz realizacją marzeń. Robi zdjęcia, bo lubi.


Joanna Dymerska

Amatorka jak się patrzy 🙂
Patrzy oczami, fotografuje sercem. Przebywanie w naturze jest dla niej odskocznią od zgiełku dnia codziennego. Inspiruje ją piękno otaczającego świata i chce pokazać to, czego nie potrafią dostrzec inni. 


Sławomir Głaz

Pomysłodawca, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Tarnogórska Grupa Fotograficzna. Nieustannie poszukujący swojej tożsamości twórczej, realizujący wizje o szerokim spektrum – od fotografii przyrodniczej, krajobrazowej, po portrety, fotografię architektury oraz ślubną.Aleksandra Horzela

Z fotografią związana jest amatorsko, ale praca z aparatem, to jej największa pasja. Najwięcej przyjemności daje jej uwiecznianie tego, czego z pozoru nie widać. Stąd pomysł na zdjęcia motyli, owadów i roślin czyli uroki małej przyrody.

Mariusz Korzus

Podróżnik, elektryk, pasjonat fotografii oraz kolarstwa szosowego. Zajmuje się fotografią Kobiecą, Ślubną oraz Krajobrazową.

Piotr Lisek
Przygodę z fotografią zaczął w połowie lat 90tych. Wówczas  kupił moją pierwszą lustrzankę, która jest ze nim do dziś. Nie potrafię ograniczyć swojej pasji do jedynie jednego rodzaju fotografii, choć głównie skupia się na pejzażu.  Ukazuje piękno przyrody Śląska, bo, jak mówi, Śląsk nie jest szary, bury lecz jest piękny i kolorowy.


Kazimierz Łastowski
Fotografią zajmuje się od bardzo wielu lat. Jest ona dla niego kreatywnym spędzaniem czasu, pozwalającym utrwalić ulotne chwile.Witold Nejman

Fotografia, genealogia, podróże – to jego pasje wzajemnie uzupełniające się.

Katarzyna Pyka

Patrycja Surmik
Ukończyła Liceum Plastyczne w Tarnowskich Górach, zdobywając zawód fotografa. Fotografuje to co ją otacza: ludzi, krajobrazy, wydarzenia. Wciąż szuka swojej niszy fotograficznej.Krzysztof Ścigała

Kadry, kadry, wszędzie kadry. Odkąd zaprzyjaźnił się z aparatem, jego punkt spojrzenia na rzeczywistość zmienił się diametralnie. Zaprasza do swojego świata zamrożonych chwil.

Wystawę oglądać można będzie do dnia 08.03.2020 roku.

Zapraszamy!

Możliwość komentowania jest wyłączona.