Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

26 listopada, 2021

Przebiegnij się na bieżni Stadionu Śląskiego!

W najbliższy wtorek, 30 listopada, osoby, które wezmą udział w zajęciach biegowych Stadionu Śląskiego będą mogły spróbować swoich sił na bieżni lekkoatletycznej obiektu. To wyjątkowa okazja, aby poczuć się niczym najpopularniejsi lekkoatleci. Co więcej, udział w akcji jest darmowy. A wszystko to w ramach zajęć „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim”, które prowadzone są przez profesjonalnego trenera.
Stadion Śląski cyklicznie, w każdy wtorek o 18:00, organizuje darmowe zajęcia biegowe „Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim”. Standardowo odbywają się na obiektach treningowych wokół Stadionu. Tym razem pojawia się możliwość, aby spróbować swoich sił na bieżni areny głównej. Wskazówek oraz porad dotyczących biegania udzieli prowadzący, ultramaratończyk August Jakubik.
Myślę, że to niezwykła okazja, aby móc biegać po bieżni, po której kilka tygodni wcześniej biegali złoci medaliści tegorocznych igrzysk olimpijskich – mówi prezes Stadionu Śląskiego Jan Widera. – Dodatkowo jeśli ktoś jeszcze u nas nie był to zobaczy, jak ogromne wrażenie robi nasz obiekt z perspektywy areny głównej. Można będzie zobaczyć całość niczym startujący u nas zawodnicy – dodaje prezes Widera.
Osoby chcące wziąć udział w zajęciach biegowych na arenie głównej zapraszamy we wtorek, 30 listopada, o 17:45, recepcja Stadionu Śląskiego (wejście od strony promenady J. Ziętka). W tym dniu z zajęć może skorzystać 150 osób. Zajęcia poprowadzą August Jakubik, ultramaratończyk oraz Jan Widera, trener klasy mistrzowskiej w lekkoatletyce.
Zajęcia „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim”, organizowane przez cały rok we wtorki o 18:00, są bezpłatne. Udział może wziąć w nich każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania i kondycji. Prowadzący August Jakub czuwa nad bezpieczeństwem uczestników oraz pomaga im poprawić indywidualne wyniki.

Źródło: Stadion Śląski sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *