Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

16 kwietnia, 2020

Przyłącz się do akcji „Piękno dla Bohaterek”

Piękno dla Bohaterek to akcja zrzeszająca przedstawicieli branży beauty. Jeszcze kilka dni temu miała ona wymiar ogólnopolski, teraz mówi się o niej również poza granicami naszego kraju.

W akcji biorą udział przedstawiciele szeroko rozumianej branży beauty, do których zalicza się m.in. salony fryzjerskie, kosmetyczne czy odnowy biologicznej. Choć jej pracownicy sami w obecnej sytuacji nie mają łatwo, chcą podarować damskiej części służby zdrowia bony na zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. To forma podziękowania wszystkim kobietom, które stoją teraz na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Lekarki, pielęgniarki, laborantki czy pracownice oddziałów ratunkowych będą mogły skorzystać z wybranych zabiegów od razu po ustąpieniu pandemii.

Swoją „cegiełkę” w akcji ma również Jaworzno, a wszystko za sprawą inicjatywy Karoliny Kempki i Marzeny Musiał. Właścicielki salonów kosmetycznych wspólnie założyły stronę oraz grupę na Facebooku, gdzie zachęcają do przyłączenia się do akcji właścicieli branż beauty ze swojego miasta. Do tej pory chęć wzięcia udziału w akcji zgłosiły już 24 salony. Początkowo zarezerwowano tam 30 bonów, jednak ta liczba wciąż rośnie i w tej chwili potrzebnych jest już blisko 100.

Jeszcze do niedawna salony konkurowały ze sobą, teraz łączą wspólnie siły po to, aby podziękować za codzienny trud kobiet w tej nierównej walce. – Każdy salon z całego serca się angażuje, mamy bardzo aktywną grupę i widać, że dla wielu z nas jest to sposób na poradzenie sobie z kryzysem, który nas wszystkich dopadł. – mówi Karolina Kempka, współorganizatorka akcji.
Zachęcamy wszystkich właścicieli branż beauty do dołączenia do tej wspaniałej akcji, która pokazuje, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, nikt nie jest sam.

http://www.facebook.com/Jaworzno-pi%C4%99knodlabohaterek-105842567759535/

autor: Martyna Majewicz

Możliwość komentowania jest wyłączona.