Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Newsy

21 marca, 2020

#RozrywkaDoŚniadania – nowy pomysł Teatru Rozrywki

Już w najbliższą niedzielę, 22 marca o godz. 10:00 na kanale YT i Facebooku Rozrywki premiera recitalu „Franek śpiewa Grechutę” zarejestrowanego 19 marca 2020 roku przy pustej widowni, wśród ograniczonej do minimum ekipy Rozrywki.

Efekty już w najbliższą niedzielę 22 marca o godz. 10:00.

Fanpage Teatru Rozrywki
Kanał Youtube Teatru Rozrywki

Recital „Franek śpiewa Grechutę”, powstał z inicjatywy młodego wokalisty i aktora. Autorem aranżacji przebojów Marka Grechuty jest Radosław Michalik. Recital pod patronatem Muzeum Polskiej Piosenki, zagościł w 2014 roku w repertuarze Teatru Rozrywki w Chorzowie i przez kilka lat podbijał serca śląskiej publiczności, zdobywając tym samym pozytywne recenzje i nominację do nagrody artystycznej Złota Maska 2015.

W 2018 roku dwa utwory pochodzące z tego recitalu, Kamil Franczak zaprezentował podczas Grechuta Festival w Świnoujściu. Głosami jury składającego się z najbliższego otoczenia Marka Grechuty, otrzymał Grand Prix. W następnym roku dźwięki tego recitalu zabrzmiały ponownie w Świnoujściu oraz podczas jesiennej edycji Grechuta Festival w Krakowie.

Wokal: Kamil Franczak

Gitara: Michał Karbowski

Piano
: Radosław Michalik

Jednocześnie informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych widzów i widzek oraz w związku z zaleceniami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego zdecydowaliśmy się odwołać wszystkie wydarzenia do 14 kwietnia 2020 roku.

Tagi:

Możliwość komentowania jest wyłączona.