Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

12 stycznia, 2021

Ruszył Konkurs Kobieta Oryginalna Śląska Cieszyńskiego 2020!

Rozpoczynamy kolejną edycję Konkursu Oryginalna Kobieta Śląska Cieszyńskiego 2020. Począwszy od wtorku 12 stycznia, aż do 8 lutego 2021 roku mogą Państwo zgłaszać swoje kandydatki do tego tytułu. Można to uczynić zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjnie przesyłając formularz zgłoszeniowy pocztą lub dostarczając go osobiście. Każdy może przesłać TYLKO JEDNO ZGŁOSZENIE, dlatego chcąc zwiększyć szanse swej kandydatki na wejście do tzw. Złotej Piątki warto zaangażować rodzinę i przyjaciół, tak by więcej osób znających i ceniących daną Panią nadesłało formularz z jej kandydaturą.

Po podsumowaniu etapu pierwszego jak zawsze ogłosimy nazwiska kandydatek, które uzyskały największą liczbę Państwa zgłoszeń i decyzją Kapituły Konkursowej zakwalifikowały się do Złotej Piątki. W etapie drugim trwającym od 12 lutego do Dnia Kobiet, a więc do 8 marca dzięki tradycyjnemu oraz internetowemu głosowaniu wyłoniona zostanie zdobywczyni tytułu Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego.

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 13 marca, a jego forma uzależniona zostanie od aktualnej sytuacji epidemicznej i obowiązujących obostrzeń.

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu na stronie www.kobieta.ox.pl

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *