Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

06 sierpnia, 2020

Silent Mode na Rynku w Mysłowicach


Po kilku głośnych weekendach na Rynku w Mysłowicach pora na wydarzenie muzyczne, podczas którego będzie zupełnie cicho. Jak to możliwe? Oczywiście za sprawą Silent Mode, czyli imprezy, podczas której muzykę graną przez DJ-ów usłyszymy wyłącznie przez słuchawki. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Imprezy typu silent disco podbijają parkiety i są idealnym rozwiązaniem na ciszę nocną w mieście. Podczas zabawy uczestnicy zakładają słuchawki, dzięki którym słuchają i tańczą do muzyki granej przez DJ-a. Po bardzo pozytywnym odbiorze zeszłorocznego Silent Mode na Rynku Mysłowicki Ośrodek Kultury ponownie zorganizuje imprezę tego typu – tym razem w ramach projektu „Mysłowice Alternatywnie”, będącego zwycięskim projektem Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.
Każdy z uczestników wydarzenia będzie miał możliwość wypożyczenia słuchawek, z których popłynie muzyka grana z trzech rozmieszczonych w różnych częściach Rynku stanowisk DJ-skich. Posiadacze słuchawek w dowolnym momencie będą mogli „przełączyć się” na jeden z trzech kanałów, w których będzie można usłyszeć różną muzykę. Impreza wystartuje o godzinie 20:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, natomiast koszt wypożyczenia słuchawek to 15 zł za cały wieczór.
Źródło: UM Mysłowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *