Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

30 marca, 2020

Śląsk na plan! Ruszył plebiscyt „Śląska Lokacja Filmowa 2020”


Instytucja Filmowa Silesia Film oraz Silesia Film Commission pragną serdecznie zaprosić wszystkie miasta Górnego Śląska oraz wszystkie filmowo ciekawe miejsca i obiekty znajdujące się na terenie województwa śląskiego do udziału w plebiscycie „Śląska Lokacja Filmowa 2020”.

Do udziału w plebiscycie Właściciele, Zarządcy i Instytucje mogą zgłaszać obiekty i miejsca na terenie województwa śląskiego: zarówno te, które były lub są lokacją filmową, jak i te, które według zgłaszających mają potencjał, aby się nią stać.

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja Plebiscytu wybierze pięć lokacji, na które będzie można głosować w plebiscycie. Zwycięzca Plebiscytu otrzyma tytuł Śląskiej Lokacji Filmowej 2020, a przygotowany przez Silesia Film spot promujący zwycięski obiekt emitowany będzie w Kinie Kosmos w Katowicach przed seansami filmowymi.

Sam Plebiscyt promowany będzie m.in. poprzez spot prezentujący ubiegające się o tytuł obiekty, emitowany w kinach należących do Silesii Film (w Katowicach, Żywcu i Raciborzu), a także w pociągach Kolei Śląskich, które są Partnerem Plebiscytu.

Zapraszamy Właścicieli, Zarządców i Instytucje do zgłoszenia swoich kandydatów. Można to zrobić za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach: www.silesiafilm.com oraz www.silesiafilmcommission.pl.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sfc@silesiafilm.com oraz w.zak@silesiafilm.com do 03.04.2020 r.

źródło: silesiafilmcommission.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.