Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Stadion Śląski na TikToku

Stadion Śląski ruszył ze swoim kanałem na TikToku. Pierwszy video content powstał przy współpracy z Anitą Włodarczyk, Ambasadorką Narodowego Stadionu Lekkoatletycznego.

TikTok staje się coraz popularniejszą platformą społecznościową, z której korzysta obecnie ponad 2 mld użytkowników na całym świecie. Aplikacja opiera się na tworzeniu spersonalizowanych, kilkunastosekundowych filmików. Prosty montaż, obszerna baza ścieżek dźwiękowych i rozmaitość efektów umożliwia kreację niezwykle ciekawych, dynamicznych i przyciągających uwagę materiałów. TikTok bazuje na pewnych trendach, których interpretacja jest często początkiem tworzenia niepowtarzalnego contentu.

TikTok jest stosunkowo nowym narzędziem komunikacji, który istnieje na rynku od 2016 r. i wciąż bardzo mocno ewoluuje. Dziś nie jest już aplikacją pobieraną głównie przez nastolatków. Pojawia się coraz więcej użytkowników w wieku 30+. Ponadto potencjał TikToka dostrzegają i wykorzystują również światowe marki. Do tego grona dołączył właśnie Stadion Śląski.

Niewątpliwie kluczowym kanałem komunikacji są dziś media społecznościowe. Od wielu lat jesteśmy obecni na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTubie, a od marca br. również na TikToku. Chcemy podążać za nowymi trendami i docierać ze swoimi przekazami do kolejnych grup odbiorców. Mamy wiele możliwości i unikatowych przestrzeni, które planujemy wykorzystać do tworzenia kreatywnego contentu – mówi Grzegorz Kubicki, dyrektor marketingu Stadionu Śląskiego.

Pierwsze treści na TikToka Stadionu Śląskiego powstały przy współpracy z Anitą Włodarczyk, mistrzynią olimpijską w rzucie młotem.

Cieszę się, że mogę brać udział w tym zupełnie nowym, ale bardzo ciekawym dla mnie projekcie. Sprawiło mi to wiele przyjemności, a o to właśnie chodzi. TikTok jest platformą, która ma bawić oraz łączyć ludzi poprzez możliwość wyrażania siebie i dzielenia się swoimi przeżyciami. Zachęcam więc do obserwowania kanału Stadionu Śląskiego na TikToku. Mam nadzieję, że nasze materiały video będą nie tylko interesujące, ale również inspirujące – mówi Anita Włodarczyk, ambasadorka Stadionu Śląskiego.

Zapraszamy do obserwowania kanału Stadionu Śląskiego na TikToku: https://www.tiktok.com/@stadionslaski

Anita Włodarczyk to dwukrotna mistrzyni olimpijska i czterokrotna mistrzyni świata i Europy w rzucie młotem. Kilkakrotnie ustanawiała również rekord świata w tej dyscyplinie sportu – jej obecny rekord świata wynosi 82,98 m. Należy do grona najwybitniejszych i najpopularniejszych sportowców w historii Polski. Od 2019 roku jest jednym z ambasadorów marki Stadion Śląski.
Stadion Śląski to największy i najnowocześniejszy obiekt lekkoatletyczny w Polsce. Od sierpnia 2020 r. jest Narodowym Stadionem Lekkoatletycznym. Obecnie na trybunach Śląskiego zasiąść może ponad 54 tysiące widzów, a od ponownego otwarcia obiekt gości kolejne edycje największych międzynarodowych imprez lekkoatletycznych: Memoriału Kamili Skolimowskiej oraz Memoriału Janusza Kusocińskiego. 1-2 maja br. obiekt będzie gościł Mistrzostwa Świata Sztafet, a w dniach 29-30 maja br. stadion będzie gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.

Źródło: Stadion Śląski Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *