Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

27 marca, 2020

Teatr Zagłębia zaprasza do współpracy pracownie krawieckie

Po udanej akcji szycia maseczek Teatr Zagłębia kontynuuje działania na rzecz miejskich placówek zdrowia, tym razem zapraszając do współpracy pracownie krawieckie.

Jest to naturalne rozwinięcie dotychczasowej działalności – zaznacza Iwona Woźniak, dyrektor Teatru Zagłębia nasze panie krawcowe i garderobiane wykonują wspaniałą pracę, ale w tej chwili zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jest po prostu zbyt duże. Cały czas zgłaszają się do mnie pracownicy i dyrektorzy instytucji publicznych z prośbą o dostarczenie większych ilości. Rozszerzyliśmy również zakres produkcji o kombinezony, których uszycie jest znacznie bardziej czasochłonne.

Tym samym Teatr Zagłębia zwraca się z apelem do wszystkich pracowni krawieckich z terenu Zagłębia, które chcą wspomóc akcję szycia maseczek i kombinezonów na potrzeby lokalnych instytucji publicznych. Ze swojej strony Teatr oferuje dostarczenie niezbędnych do szycia materiałów wraz z instrukcją oraz odbiór gotowych produktów i przekazanie ich miejskim placówkom zdrowia w Zagłębiu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Pawłem Ptakiem pod numerem 883-100-995.

Teatr Zagłębia cały czas również przyjmuje bawełnę i flizelinę na potrzeby produkcji. W razie możliwości odstąpienia dużych ilości któregoś z wymienionych materiałów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 883-100-995.

źródło: Teatr Zagłębia

Możliwość komentowania jest wyłączona.